Nicole Maines

Nicole Maines

Celé jméno: Nicole Amber Maines
Místo narození: Gloversville, New York, USA
Známé projekty: Supergirl, Royal PainsBit

Datum narození: 7.10.1997 (25 let)

Nicole Maines je mladá, americká herečka, která se narodila v New Yorku. Hned po jejím narozením byla Nicole adoptována se svým identickým bratrem Jonasem Kelly a Waynem Mainesovými, kteří to kupodivu neměli se svými novými dětmi vůbec lehké. S Nicole totiž byly problémy od narození a od tří let začala dávat najevo svou sexuální orientaci.

Právě v tomto roce Nicole rodičům řekla, že se cítí jako žena, i když se původně narodila jako muž. Tento těžký boj Nicole se sebou sváděla prakticky až do dospělosti, ve škole měla kvůli tomu spoustu problémů a prakticky pořádně nevěděla, kam má chodit na toaletu. Byla muž, ale cítila se spíše jako žena. Když se naskytla možnost herectví, Nicole po ní okamžitě sáhla a do školy se již nikdy nevrátila.

Pokud máme mluvit o nějaké velké roli, je to rozhodně účinkování v komiksovém seriálu Supergirl. Tam totiž Nicole ztvárnila také transgenderovou postavu – Niu Nal, která se jednoho dne stala i superhrdinou. Do této role se tedy herečka mohla poměrně lehce vcítit. Nicole si nadále můžete pamatovat ze seriálu Royal Pains. Maines je stále teprve začínající herečka.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Supergirl Nia Nal 2018 2020 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů