Osvaldo Benavides

Osvaldo Benavides

Celé jméno: Osvaldo Benavides
Místo narození: Ciudad de Mexico, Mexiko
Známé projekty: La suerte de Loli, La bella y las bestias, Daniela, The Good Doctor

Datum narození: 14.6.1979 (44 let)

Osvaldo Benavides je mexický herec, spisovatel a režisér. Narodil se v Mexiku, kde rovněž vyrůstal. Televize ho táhla odmalička, a proto ho rodiče dostali na konkurz, kde bojoval o roli do španělské telenovely El abuelo y yo, kterou nakonec získal. Svůj herecký um začal hlouběji rozvíjet a zkušenosti sbíral přes různé soap opery. V roce 1996 získal Cenu TVyNovelas, která oceňuje průkopníky na poli telenovel.

V roce 2019 získal hlavní roli v dramatickém seriálu Monarca od Netflixu, která vypráví příběh o velké rodinné firmě produkující tequilu. Korupce a různá tajemství ale ohrožuje všechno, co rodina vybudovala.

Od roku 2021 se pravidelně vyskytuje v seriálu The Good Doctor, kde ztvárňuje doktora Matea Rendona Osma, který se zamiloval do šéfky chirurgie nemocnice St. Bonaventure, když byla na lékařské misi ve Guatemale. Mateo si kvůli ní pokusí dát život dohromady, aby mohl operovat pod jejím vedením.

Embed from Getty Images

Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Good Doctor Mateo Rendón Osma 2021 2021 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů