Ragga Ragnars

Ragga Ragnars

Celé jméno: Ragnheiður Ragnarsdóttir
Místo narození: Reykjavík, Island
Známé projekty: Vikings

Datum narození: 24.10.1984 (38 let)

Ragga Ragnars, celým jménem Ragnheiður Ragnarsdóttir, se proslavila především díky své plavecké kariéře, nicméně v poslední době se věnuje herectví. Pochází z Islandu, kde se roku 1984 narodila ve hlavním městě Reykjavíku.

Co se týče plavání, tak toho dokázala skutečně mnoho. Specializuje se na plavání volným způsobem a na Islandu drží rekord v plavání v tomto stylu na 50 a 100 metrů. Když se roku 2004 objevila na Letní olympiádě v Athénách, tak se ve svém věku 19 let stala nejmladší islandskou plavkyní účastnící se těchto slavných her.

Kromě olympiády v Athénách byla roku 2008 na Letní olympiádě v Pekingu. Původně chtěla soutěžit i na Letní olympiádě v Londýně roku 2012, ale nemohla, protože v té době čekala svého syna.

Po ukončení své plavecké kariéry se překvapivě zaměřila na hereckou kariéru. Její zatím jedinou významnou rolí je postava Gunnhild, kterou si v letech 2018–2019 zahrála v seriálu Vikings.

V letech 2013–2017 byl jejím manželem Atla Bjarnaso, se kterým má již zmiňovaného syna.

Foto: History


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Vikings Gunnhild 2018 2020 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů