Renée Felice Smith

Renée Felice Smith

Celé jméno: Renée Felice Smith
Místo narození: New York City, USA
Známé projekty: NCIS: Los Angeles

Datum narození: 16.1.1985 (38 let)

Renée Felice Smith se v roce 1985 narodila v New Yorku. Na střední školu chodila na Long Islandu na Patchogue-Medford a poté na vysokou na Newyorskou univerzitu, kde studoval dvojobor žurnalismu a historie. Také studovala na konzervatoři Stonestreet Studios a Institutu Leeho Strasberga.

Poprvé se v televizi objevila v roce 1991 v šesti letech v reklamě na jogurt Dannone. Kariéru nejprve započala v divadle a jejím debutem se stala hra Wildflowe. Poté byla obsazena do sitcomu stanice The CW s prvotním názvem Wyoming, ale po vytvoření pilotu seriál nedostal zelenou. V roce 2010 se objevila v seriálu NCIS: Los Angeles jako Nell Jonesová. Původně se mělo jednat o opakující postavu, ale Renée svým hereckým uměním tolik zaujala producenty, že byla její postava povýšena na hlavní a Renée v seriálu hraje do dnešní doby. Mimo tento seriál se objevila ve filmu Detachment (2011), kde hrála podpůrnou postavu Missy.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS: Los Angeles Nell Jonesová 2010 2023 12

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů