Rob Lowe

Rob Lowe

Celé jméno: Robert Hepler Lowe
Místo narození: Charlottesville, Virginie, USA
Známé projekty: Bratři a Sestry, Parks and Recreation, Californication, You, me and the apocalypse

Datum narození: 17.3.1964 (59 let)

Rob Lowe je americký herec, známý především z vedlejších filmových rolí (Sex Tape, Děkujeme, že kouříte). Na začátku své kariéry hrál neoblíbené postavy ambiciózních mužů, dnes si vybírá role především okouzlujících sympaťáků. Rob ve své kariéře několikrát odmítl roli v seriálech, které se stali populární, aby namísto nich mohl přijmout roli v seriálech, které byly po několika epizodách zrušeny (Dr. Vegas, The Lyon´s Den). Mimo jiné odmítl roli Dr. Dereka Sheparda v seriálu Chirurgové.

Rob se kromě herectví věnuje také psaní. Jeho poslední kniha z roku 2015 Love Life se stala bestsellerem, stejně jako jeho autobiografie z roku 2012 Stories I Only Tell My Friens. Rob také založil vlastní značku pánské kosmetiky Profile 4 Men.

Rob má za sebou divokou minulost, v osmdesátých letech se dostala na veřejnost porno nahrávka, kvůli které si odpracoval 20 hodin veřejně prospěšných prací. Potýkal se také se závislostí na alkoholu a drogách, kterou ale začal na sklonku osmdesátých letech řešit a na začátku let devadesátých se vrátil k herecké kariéře čistý a střízlivý.

Rob se v roce 1991 oženil s maskérkou Sheryl Berkoff. Mají spolu dva syny, Edwarda Matthewa narozeného 1993 a dva roky staršího Johna Owena.

Rob má rád rychlá auta americké výroby. Jeho hereckým vzorem je Paul Newman. Rob je následkem virózy, kterou prodělal jako dítě, hluchý na pravé ucho. Jeho oblíbená zmrzlina je čokoládová a nejraději má barvu oceánu.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
You, Me and the Apocalypse Otec Jude 2015 2015 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů