Robert Hayes

Robert Hayes

Celé jméno: Robert Terrell Hayes
Místo narození: Oklahoma City, Oklahoma, USA
Známé projekty: The Walking Dead

Robert Hayes je oklahomský rodák, který však vyrůstal v Texasu. Už v době, kdy byl ještě malý chlapec, bylo jasné, že z něj něco bude, a tak mu rodiče roku 2003 sehnali agenta, díky kterému se z něj stal poměrně úspěšný model.

Brzy poté pronikl i do světa herectví. Zpočátku si vydělával především díky reklamám, objevil se například v reklamách na McDonald či Nike. Později, kolem roku 2010, se z něj stal plnohodnotný herec, když si zahrál svou první filmovou roli.

Na svém kontě prozatím nemá nijak velké množství rolí, nicméně se herectví i nadále pravidelně věnuje. Jeho doposud největší rolí je postava Smrťáka Paula Wellse, kterého si roku 2021 zahrál ve třech epizodách postapokalyptického seriálu The Walking Dead.Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead Paul Wells 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů