Roger R. Cross

Roger R. Cross

Celé jméno: Roger R. Cross
Místo narození: Christiana, Jamajka
Známé projekty: Continuum, Arrow, The Strain, Dark Matter

Datum narození: 9.10.1969 (48 let)

Roger se narodil na Jamajce, ve svých 11 letech se odstěhoval se svou rodinou do Vancouveru. Vystudoval letectví na univerzitě v Langley. Roku 1990 začal pracovat jako kaskadér, ale téhož roku také započal kariéru herce.

Jako každý jiný, tak i Roger začal svoji hereckou kariéru v několika seriálech, ve kterých si zahrál jen epizodní role. Jedna z jeho prvních známějších rolí přišla až roku 2005 v seriálu 24, kde si zahrál roli agenta Curtise Manninga. Mihnul se v několika známějších filmech jako X-man 2 či World Trade Center, kde nestrávil příliš mnoho času. Roku 2011 přijal roli detektiva Hiltona v seriálu Arrow. O rok později přijal velkou roli a to postavu Travise Verty ze seriálu Continuum.


Následující roky byly pro Rogera příznivé. Nejprve si zahrál v seriálu The Strain a poté přijal jednu z hlavních rolí, postavu Šestky, v seriálu Dark Matter.

Roger není jedináček, má dva bratry a dvě sestry. V současnosti je ženatý s herečkou Josephine Jacob, žijí v Los Angeles a mají spolu jednoho syna.

Foto CC BY-SA 2.0 sean.koo, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.