Ryan Farrell

Ryan Farrell

Celé jméno: Ryan Farrell
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Známé projekty: Jessica Jones, The Deuce

Datum narození: 13.2.1981 (42 let)

Ryan Farrell je kanadský herec, který se narodil roku 1981 v Calgery. Původně se věnoval hraní v divadlech, byl totiž součástí The People's Improv Theatre, nicméně později přešel do televize, kde se objevuje především v seriálech. Poměrně pravidelně se věnuje dabování různých znělek pro stanici Comedy Central.

Na svém kontě má několik větších rolí, nicméně ani ty nejsou ve výsledku nijak výrazné. Herec tudíž stále čeká na nějaký větší průnik, díky kterému by se mohl proslavit. Výrazněji se poprvé objevil v seriálu Jessica Jones, kde si zahrál Jacksona, jednu z mnoha Kilgraveových o­bětí.

Následovaly nepříliš výrazné role například v seriálech As the Fire Pit Burns, Above Average Presents a Red Oaks. V letech 2018–2019 se poměrně aktivně podílel na seriálu The Deuce, kde si zahrál agenta Grega Taylora. Poté se mihl například v seriálu The Marvelous Mrs. Maisel.

Foto: Cate Hellman


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Greg Taylor 2018 2019 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů