Saagar Shaikh

Saagar Shaikh

Celé jméno: Saagar Shaikh
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Známé projekty: Ms. Marvel, Welcome to Forever, Unfair & Ugly

Datum narození: 29.11.1985 (37 let)

Saagar Shaikh je americký herec, který svůj největší úspěch zatím zaznamenal se seriálem Ms. Marvel, kde ztvárnil Aamira, bratrance Kamaly. Nebyla to ale první Saagarova role v Marvel Cinematic Universe. Jelikož je Shaikh poměrně známým komparzistou, objevil se v celé řadě jiných projektů spojených s MCU, kde ztvárnil většinou malé role, kde ani nemluvil.

Jelikož působí i jako komparzista, jedná se poměrně o hereckého začátečníka, který má za sebou pouze pár rolí. Kromě zmíněné Ms. Marvel můžeme ještě především seriál Unfair & Ugly, kde Shaikh ztvárnil Harrise Shaikha (tvůrci mu tak tedy ponechali jeho vlastní příjmení, což se u exotických herců dost často děje, aby se nemuselo vymýšlet nějaké jiné a nesmyslné).

Za zmínku ještě stoprocentně stojí seriál Just Giggle It, z filmů můžeme především vyjmenovat Welcome to Forever a Chavez Cage of Glory. Zatím se ale zdá, že Saagar Shikh půjde spíše seriálovou cestou. K velkému filmu se nedostal. Seriál Ms. Marvel by ale pro mohl být pro jeho hereckou kariéru průlomový. Přesně na takovou šanci čekal a snad si ho všimne nějaké studio a dostane se k nějaké zajímavé roli.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Ms. Marvel Aamir Khan 2022 2022 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů