Shalita Grant

Shalita Grant

Celé jméno: Shalita Grant
Místo narození: Petersburg, Virginia, USA
Známé projekty: NCIS: New Orleans

Datum narození: 28.8.1988 (35 let)

Shalita Grant se narodila v Petersburugu ve Virginii a navštěvovala baltimorskou střední školu umění v Marylandu, kde se stala vítězem Mladých umělců. Když jí bylo sedmnáct, získala stipendium na Juilliardskou školu, kterou v roce 2010 úspěšně dokončila.

Shalita byla v roce 2013 nominována na cenu Tony za nejlepší herečku ve hře za postavu Cassandry v komedii Vanya and Sonia and Masha and Spike. Komedie získala cenu Tony za nelepší hru a cenu Drama Desk za velkolepou hru. Herečka také v roce 2013 vyhrála cenu Theatre World za velkolepý debut na Broadwayi. Objevila se také ve hrách jako The Philandereany, Measure for Measure, The Winter's Tale, The Merchant of Venice a A Midsummer Night's Dream.

Po získání nominace na cenu Tony se přestěhovala do Los Angeles, aby prorazila v televizi. Ale během prvního roku dostala pouze velmi malé roce, takže si nevydělala a musela začít pracovat i jako barmanka. Nakonec získala větší role v The Good Wife, Battle Creek, Bones a Melissa & Joey. Jednu z hlavních postav hrála ale až v procedurálním dramatu NCIS: New Orleans mezi lety 2015 – 2018. Po odchodu z NCIS v roce 2018 byla Shalita obsazena do opakující role agentky FBI Tess Rogersové ve třetí řadě hororově komediální série od Netflixu, Santa Clarita Diet.

V srpnu 2018 si vzala za manželku Sabrinu Skau.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
You Sherry Conrad 2021 2021 1
NCIS: New Orleans Sonja Percyová 2015 2018 4

Filtr seriálů