Shiri Appleby

Shiri Appleby

Celé jméno: Shiri Freda Appleby
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Roswell, Life Unexpected, UnREAL,

Datum narození: 7.12.1978 (44 let)

Shiri (v hebrejštině „má píseň/má báseň/zpívat“) má díky svým rodičům israelské a židovské kořeny. Ona i její mladší bratr Evan vyrostli ve městě Calabasas v okolí Los Angeles.

Shiri studovala angličtinu na Jihokalifornské univerzitě a během toho získala roli v seriálu Roswell. Sama se ucházela o role Isabel nebo Marie, nakonec však získala roli hlavní představitelky seriálu Liz Parker.

Její další velká seriálová role přišla v roce 2010 v seriálu Life UneXpected od stanice CW. Bohužel se seriál dočkal pouhých dvou řad.

Její zatím poslední úspěšnou rolí je postava Rachel Goldberg v seriálu UnREAL, kde představuje produkční reality show Everlasting, která se snaží vyrovnávat s vlastními problémy a zároveň musí vytvářet konflikty mezi soutěžícími na place. Na tomto seriálu se podílí i jako režisérka, měla na starost například epizodu Casualty.

Shiriiným manželem je šefkuchař a restauratér Jon Shook. Mají spolu dceru a syna.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
UnREAL Rachel Goldberg 2015 2018 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů