Sibel Kekilli

Sibel Kekilli

Celé jméno: Sibel Kekilli
Místo narození: Heilbronn, Německo
Známé projekty: Tatort, Game of Thrones

Datum narození: 16.6.1980 (37 let)

Sibel Kekilli je německá herečka. Její rodiče jsou původem z Turecka, do Německa se přestěhovali roku 1977. Po vystudování základní školy přijímala různé práce, mezi které se řadí uklízečka, servírka či vedoucí nočního klubu. Dokonce se i zahrála v několika pornografických filmech. Tehdy vystupovala pod jménem Dilara.

Filmové a televizní kariéře se věnuje od roku 2004. Několik prvních let se objevovala v německých filmech a seriálech, kde hrála malé a nevýrazné role. Od roku 2010 ji můžeme vidět v seriálu Tatort, kde hraje Saru Brandt. V letech 2011 – 2014 se objevila jako Šae v seriálu Game of Thrones.


Sibel Kekilli stále žije v Německu, konkrétně v Hamburku. Je o ní známo, že je bojovnicí za ženská práva. Otevřeně to ukázala roku 2013 v Turecku, kde se během protestů postavila na stranu demonstrantů.

Foto CC BY-SA 2.0 steve cranston, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.