Sibel Kekilli

Sibel Kekilli

Celé jméno: Sibel Kekilli
Místo narození: Heilbronn, Německo
Známé projekty: Tatort, Game of Thrones

Datum narození: 16.6.1980 (43 let)

Sibel Kekilli je německá herečka. Její rodiče jsou původem z Turecka, do Německa se přestěhovali roku 1977. Po vystudování základní školy přijímala různé práce, mezi které se řadí uklízečka, servírka či vedoucí nočního klubu. Dokonce se i zahrála v několika pornografických filmech. Tehdy vystupovala pod jménem Dilara.

Filmové a televizní kariéře se věnuje od roku 2004. Několik prvních let se objevovala v německých filmech a seriálech, kde hrála malé a nevýrazné role. Od roku 2010 ji můžeme vidět v seriálu Tatort, kde hraje Saru Brandt. V letech 2011 – 2014 se objevila jako Šae v seriálu Game of Thrones.

Sibel Kekilli stále žije v Německu, konkrétně v Hamburku. Je o ní známo, že je bojovnicí za ženská práva. Otevřeně to ukázala roku 2013 v Turecku, kde se během protestů postavila na stranu demonstrantů.

Foto CC BY-SA 2.0 steve cranston, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Game of Thrones Šae 2011 2014 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů