Sophia Di Martino

Sophia Di Martino

Celé jméno: Sophia Di Martino
Místo narození: Attenborough, Nottinghamshire, Anglie, Spojené království
Známé projekty: Casualty, The Royal Today, 4 O'Clock Club, Flowers

Datum narození: 15.11.1983 (39 let)

Sophia Di Martino je anglická herečka s italskými předky. Předtím než se dostala na vysokou, všiml si ji hudební agent a ještě před nástupem získala Úroveň A v hudbě. Na Univerzitě Salfordu získala bakalářský titul s vyznamenáním v oboru médií a herectví.

Di Martino pracuje jako pro televizi, film a divadlo a také se živí jako jako zpěvačka. Mezi lety 2009 – 2011 měla hlavní roli v dlouhovysílajícím britském lékařském seriálu Casualty. Další hlavní roli měla v prvních 50 dílech britské soap opery The Royal Today. V roce 2013 jste ji mohli zahlédnout v osmi dílech třetí řady britské komedie Mount Pleasant a následující rok v třetí řadě britského dětského komediálního seriálu 4 O'Clock Club. Od roku 2016–2018 pak měla hlavní roli v britském seriálu s černým humorem Flowers a v roce 2017 opakující roli v seriálu Elections Spy. V roce 2018 jste ji mohli zahlédnout ve třetí řadě amerického seriálu Into the Badlands a v roce 2020 v seriálu Silent Witness. V roce 2021 pak bude mít větší roli v připravovaném marvelovském seriálu Loki.

Z filmů ji můžete znát asi nejlépe jako Carol ve filmu Yesterday (2019).


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Loki Sylvie Laufeydottir 2021 2021 1
Into the Badlands Lily 2018 2018 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů