Stacey Farber

Stacey Farber

Celé jméno: Stacey Anne Farber
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Známé projekty: Degrassi, Saving Hope, Superman & Lois

Datum narození: 25.8.1987 (36 let)

Stacey Farber je kanadská herečka narozená roku 1987 v Torontu. Pochází ze židovské rodiny a vzdělávala se na soukromé škole Branksome Hall. Poté nastoupila na York University, odkud po roce přešla na newyorskou The New School, kde se soustředila na design.

Kariéru odstartovala roku 2001, tedy už na základní škole, přičemž první velkou roli získala už o rok později. Tehdy totiž byla obsazena do seriálu Degrassi, kde až do roku 2009 vystupovala jako Ellie Nash. Tato postava tu patřila mezi hlavní, přičemž si ji zahrála i ve vedlejším seriálu Degrassi: Minis.

Hned poté získala další velkou roli, od roku 2010 se totiž začala objevovat v seriálu 18 to Life, kde hrála Jessie Hill. Její postava tu byla ústřední, nicméně se jí věnovala jen do roku 2011, kdy byl seriál ukončen.

Poté zamířila do seriálu Cult, kde si roku 2013 zahrála EJ. Následně byla obsazena do seriálu Saving Hope, kde v letech 2014–2017 vystupovala jako doktorka Sydney Katz. Po několika následných epizodních rolích získala velkou roli i v seriálu Diggstown, kde si v letech 2019–2020 střihla Pam MacLean.

Dále byl pro ni úspěšný i rok 2021. Tehdy jsme ji mohli vidět v seriálu Virgin River, kde si zahrála Taru. Kromě toho se objevila i v komiksovém seriálu Superman & Lois, kde si zahrála Kryptoňanku Leslie Larr.

Vyrůstala se svou starší sestrou Lindsay, v letech 2006–2009 se zaměřovala na práci u různých newyorkských magazínů a mezi její koníčky patří plavání, tancování, snowboarding a sledování filmů.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Leslie Larr 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů