Steve Mouzakis

Steve Mouzakis

Celé jméno: Steve Mouzakis
Místo narození: Melbourne, Austrálie
Známé projekty: Prison Break, Killing Time, The Slap

Datum narození: 16.6.1973 (50 let)

Steve Mouzakis je australský herec, který nejčastěji hraje v amerických filmech a seriálech. Jeho první velkou rolí bylo ztvárnění Paula v seriálu The Secret Life of Us. Následně se Mouzakis objevil v seriálu MDA, Stingers a Blue Heelers, kde si zahrál Theo Kallergise. Steve se například objevil i v minisérii Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King.

Mezi jeho další známé role patří účinkování v seriálu Whatever Happened to That Guy?, Very Small Business či Cop Hard. Rok 2011 se u Stevea nesl ve znamení seriálů The Slap a Killing Time. V prvním jmenovaném si zahrál Andrewa Petriouse, ve druhém zase Chrise Barose. V roce 2017 si Mouzakis zahrál v seriálu Prison Break, kde ztvárnil tajného agenta Van Gogha.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Prison Break Van Gogh 2017 2017 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů