Suzanne Cryer

Suzanne Cryer

Celé jméno: Suzanne Rossell Cryer
Místo narození: Rochester, New York, USA
Známé projekty: Silicon Valley, Two Guys a Girl and Pizza Place

Datum narození: 13.1.1967 (56 let)

Divadelní, televizní a filmovou herečku Suzanne Cryer si diváci nejvíce pamatují jako „yada yada“ dívku ze Seinfeldů. Svou kariéru začínala v regionálních divadlech po celých Spojených státech amerických a nakonec si splnila i svůj velký sen účinkovat na Broadwayi, konkrétně ve hře Proposals od Neila Simona.

V rámci televizní kariéry se objevila v mnoha seriálech na amerických stanicích. Patří mezi ně Two Guys a Girl and Pizza Place s Ryanem Reynoldsem, opakovaně se vrátila do seriálů Frasier, The Fosters, Shameless, Dexter a cameo si střihla v CSI, Desperate Housewives nebo Criminal Minds.

Její filmová tvorba zahrnuje snímky Wag the Dog, How I Spent My Summer Vacation, Friends and Lovers nebo Sex and the City.

Cryerová je šťastně vdaná a se svým manželem mají tři děti.

Foto CC BY-ND 2.0 ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Silicon Valley Laurie Bream 2015 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů