Teri Reeves

Teri Reeves

Celé jméno: Teri Lynn Kretz
Místo narození: Bay Area, Kalifornie, USA
Známé projekty: Battleground, Chicago Fire

Datum narození: 14.7.1981 (42 let)

Teri Reeves je americká herečka, která se věnuje především hraní v televizi a divadlech. Roku 1981 se sice narodila v Bay Area, ale v mládí se často stěhovala se svou rodinou, a proto bydlela například v Houstonu, Santě Barbaře či San Diegu. V současné době bydlí v Los Angeles.

Ovládá spoustu bojových stylů, mezi které patří například brazilské jiu-jitsu, kterému se denně věnuje dodnes. Kromě toho se už od svých pěti let věnuje hraní na klavír. Herectví studovala především v Santě Barbaře a San Diegu.

Svou první televizní roli získala roku 2008 a od té doby se aktivně věnuje seriálům. V menších rolích se objevila například v seriálech Days of Our Lives, Three Rivers, General Hospital, Once Upon a Time a The Punisher.

Její zatím největší rolí je postava KJ Jameson, kterou si roku 2012 zahrála v seriálu Battleground. Téhož roku přijala i roli Hallie Thomas v seriálu Chicago Fire, ve kterém se objevovala až do roku 2013.

V letech 2005–2014 byl jejím manželem Jonathan Reeves.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Defenders Marlena Olin 2019 2019 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů