Toby Regbo

Toby Regbo

Celé jméno: Toby Finn Regbo
Místo narození: Hammersmith, Londýn, Anglie
Známé projekty: Mr. Nobody, Reign, The Last Kingdom

Datum narození: 18.10.1991 (31 let)

Toby Regbo se narodil v roce 1991 v Londýně. Chodil na Latymer Upper School v západní Londýně, kde objevil zálibu v herectví a později se přidal k divadelní společnosti Young Blood. Svoji hereckou kariéru započal v roce 2006 v televizním filmu Sharpe's Challen­ge, kde měl ale malou roli. V roce 2007 si zahrál amerického puberťáckého špeha Chada Turnera v jednom díle dětského seriálu M.I. High.. V roce 2009 si zahrál Michael Waltona v dramatu Glorious. Poté přišla jedna z jeho nejznámějších rolí v sci-fi dramatu Mr. Nobody. Hrál titulní postavu Nema Nobodyho. Můžete si ho také pamatovat jako mladého Albuse Brumbála v Harry Potter a relikvie smrti – 1. část a z Fantastická zvířata: Grindewaldovy zločiny.

Zahrál si Jamesa Svecka ve filmové verzi románu Someday This Pain Will Be Useful To You, který přišel do kin v létě 2010. V roce 2013 si zahrál Johna v thrilleru uwantme2killhim?. Hlavní roli měl v seriálu Reign jako František II. Francouzský, dokud nebyla jeho postava v roce 2015 zabita. Od roku 2016 hrál Aethelreda v seriálu The Last Kingdom, dokud nebyla jeho postava v roce 2019 zabita.

Foto: CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Last Kingdom Aethelred 2017 2020 2
Reign Francis II. 2013 2016 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů