Travina Springer

Travina Springer

Celé jméno: Travina Springer
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Známé projekty: Ms. Marvel, Pašerák, Unfair & Ugly

Datum narození: 9.7.1982 (41 let)

Travina Springer je americká herečka, která vyrůstala na Floridě. Její otec pracoval v americké armádě. Travina již od dětství prahnula k herectví, vystupovala ve studentských filmech a dokonce si zkusila i pár povídek. Aby zúročila svůj talent, tak hned po střední škole se celá rodina odstěhovala do Los Angeles, kde by Springer měla větší šanci prosadit se.

Co si budeme povídat, chvíli to trvalo. Na obrazovkách se začala vyskytovat až od roku 2009. Po menších rolích v seriálech, reklamách a videoklipech přišla role v The New Shade of Black, kde si Springer zahrála Danielle. Další úspěch přišel o dva roky později v show Unfair & Ugly. Z filmů je asi její nejvýraznějším počinem role ve filmu Pašerák s Clintem Eastwoodem.

Travina Springer je oddaná islámu. I to byl jeden z důvodů, proč si ji tvůrci vybrali pro seriál Ms. Marvel. Nutně potřebovali do seriálu rodilou američanku, která je muslimkou. To Springer splňuje na jedničku. Travina Springer ve volném čase ráda peče a je taktéž vegankou. Na svou velkou roli ve filmu teprve čeká, ale určitě se brzy dočká.

Foto: Disney+


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Ms. Marvel Tyesha Hillman 2022 2022 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů