Virginia Williams

Virginia Williams

Celé jméno: Virginia Williams
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Známé projekty: Monarch Cove, Fairly Legal, Teenage Bounty Hunters

Datum narození: 18.3.1978 (45 let)

Virginia Williams je americká herečka, která studovala herectví v New Yorku na Fordhamské univerzitě, dále na Oxfordské univerzitě a nakonec na herecké škole British American Drama Academy v Londýně.

Williams začala hrát od roku 1995 a rovnou získala větší roli v seriálu One Life to Live jako Lorna Van Skyver, kterou hrála v letech 1995–1996. Další větší roli získala se seriálem As the World Turns, kde v letech 2001–2002 ztvárnila Brandy Taylor.

Díky těmto rolím získala v roce 2006 hlavní roli v seriálu Monarch Cove, zde ztvárnila Biancu Foster. Objevila se také opakovaně v seriálu How I Met Your Mother jako Claudia a v roce 2011 získala další hlavní roli, tentokrát v seriálu Fairly Legal, kde si zahrála Lauren Reed.

V seriálu Fuller House jsme ji mohli vidět jako CJ Harbenberger a v nových Čarodějkách jako Charity. V roce 2020 pak získala hlavní roli v Teenage Bounty Hunters, kde si zahrála Debbie Wesley. O rok později jsme ji mohli vidět ve druhé řadě Why Women Kill, kde se objevila jako Grace Berk.

Kromě seriálů se herečka objevila v několika filmech. Umí též dobře zpívat, a proto jí nazpívané písničky najdeme v soundtracku k filmu Choosing Signs.

Herečka je též tváří ekologické kosmetické značky La Fresh. V roce 2007 se provdala za Bradforda Brickena, manažera talentů a producenta, se kterým má dva syny, Forda a Beaua.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed (2018) Charity Callahan 2018 2019 1
Fairly Legal Lauren Reed 2011 2012 2
How I Met Your Mother Claudia Grice 2006 2013 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů