Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S01E01: Genesis

S01E01: Genesis

Různí lidi na různých místech po celém světě jsou zničehonic obdařeni mimořádnými schopnostmi a neví, co s nimi počít. Genetický vědec Chandra Suresh, který tyto lidi hledal, nyní znenadání zemřel.

cz sk
25.9.2006
14 100 000
43 minut

Claire, Noah, Mohinder

Seznamujeme se hlavními postavami. Jednou z nich je Mohinder Suresh, kterému nedávno zemřel otec. Otec po sobě zanechal výzkum lidí, o kterých si myslel, že jsou neobyčejní. Dovedou různé věci. Mohinder chce pokračovat v otcově výzkumu a celý projekt dodělat. Zjišťuje ale, že kolem smrti otce a jeho výzkumu se motá muž s hranatými brýlemi – Noah.

Další hrdinkou je Claire, náctiletá dívčina, která má za schopnost regulaci svých buněk. V podstatě je tedy nezranitelná. Se svým kamarádem ze školy zkouší, jestli tomu tak skutečně je. Jednou dokonce Claire zachrání muže z hořící budovy. Své tajemství Claire neříká ani svým rodičům. Tají ho hlavně před svým otcem Noahem.

Genesis

Hiro, Ando

Hiro je japonec, který na sobě začíná pociťovat zvláštní schopnosti. Dokáže zastavit čas a teleportovat se kamkoliv na světě. Vše vypráví svému příteli Andovi, který mu to nevěří. Hiro naštvaně odchází. Při odjezdu metrem se najednou ocitne v jiném městě. Ocitne se Americe, přímo v New Yorku. Dokázal se přemístit.

Genesis

Niki, Micah

Blondýnka Niki žije se svým synem Micahem sama v New Orleans. Večer se Niki svléká a svá videa dává na internet. Takhle se Niki živí. Její příjmy ale nejsou tak velké, aby dokázala zaplatit Micahovo školu pro nadané děti. Také zjišťujeme, že Niki je do něčeho zapletená. Přichází za ní muži, který chtějí zpět peníze, které si Niki půjčila od jejich šéfa Lindermana. Niki naštěstí s Micahem před muži utíká ke kamarádce.

Niki nechává Micahu u kamarádky a vydává se zpět za muži do svého domu. Muži ji přepadávají a chtějí po ní, aby se svlékla. Najednou se ale Niki změní a muže zabije. Ráno nachází muže mrtvé. Nic si nepamatuje. Vše zapříčinila její schopnost. Občas v zrcadle vídá své druhé já.

Genesis

Isaac, Simone

Isaac je talentovaný malíř, který žije v New Yorku. Jeho slabinou jsou drogy, které bere, a pod jejich vlivem maluje budoucnost. Před pár týdny namaloval hořící autobus, který vybuchl dnes. Také namaloval hořící budovu, kde Claire zachránila jednoho popáleného člověka. Se vším se Isaac svěřuje své přítelkyni Simone, která má svých problémů dost. Její otec je hodně nemocný a na pomoc přivádí ošetřovatele Petera Petrelliho. Isaac si myslí, že světu hrozí zkáza a že vše musí zastavit.

Genesis

Peter, Nathan

Peter je ošetřovatel, který se stará o otce Simone. Sám se o Simone zajímá, ale dozvídá se, že Simone s někým chodí. Peter také často sní o velkých věcech. Zdají se mu sny, kde lítá. Jeho sny jsou tak živé, že si dokonce myslí, že to dokáže. Se svými pocity se svěří bratrovi Nathanovi, který kandiduje do kongresu. Nathanovi nedělá starosti jen Peter, který si myslí, že umí létat, ale také jeho matka Angela, která krade v obchodě.

Nathan klade Peterovi na srdce, aby se pustil svých snů. Peter ale Nathana neposlouchá. Je přesvědčen o svých schopnostech. Vydává se na vrchol budovy, aby se opravdu přesvědčil, že umí létat. Pod ním stojí Nathan. Peter skáče a padá. Nathan ale najednou vzletí a Petera chytí. Nathan umí létat…

Genesis


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cherry1824

Famózní začátek famózní série. Nelze nemilovat.

13.8.2017 | 21:34:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama