Heroes (Hrdinové) S01E02: Dont Look Back

S01E02: Dont Look Back

S01E02: Dont Look Back

Niki se snaží zjistit, co se s ní děje. Peter pokračuje v testování své teorie, že umí létat. Hiro Nakamura se nechtěně teleportuje do budoucnosti a vidí na vlastní oči katastrofu, která se blíží.

cz sk
2.10.2006
12 960 000
43 minut

Niki, Micah

Niki si z domova bere videokameru, kde by měla být nahrávka, co se stalo mužům. Nic na ní ale není. Niki se ze strachu vrací ke kamarádce a k Micahovi, který svojí mamku netrpělivě očekává. Společně odjíždějí zpět domů. V garáži Niki nachází klíčky od cizího auta. V autě je mapa, která Niki dovede na osamělé místo. Tady chce její druhé já, aby zakopala Lindermanovi muže. Niki to tak tedy dělá.

Don't Look Back

Peter, Nathan

Peter se probouzí v nemocnici. Jeho bratr Nathan mu vypráví, co se stalo. Peter ale tuší, že je to lež. Ví, že letěl a to Nathan nechce přiznat. Později za Peterem přichází jeho matka Angela, která mu říká pravdu o smrti jeho otce. Pokusil se o sebevraždu a Angela se chce ujistit, zda to Peter nechce udělat také. Peter jí ale ujišťuje, že se nechce zabít.

Večer Peter opět jde na vrchol budovy. Přichází za ním Nathan, po kterém Peter chce, jak to doopravdy bylo s létáním. Nathan tedy prozrazuje, že oba na chvíli letěli. A nyní to samé se stalo teď. Peter na chvíli vzlétl.

Don't Look Back

Claire, Noah

Do Claiřiny školy přichází hasiči a policie. Vědí, že jedna z jejich studentek zachránila muže před uhořením. Nyní chtějí vědět, kdo to byl. Claire se nepřiznává, k činu se ale přiznává Claiřina namyšlená kamarádka. Mezitím za Claire přichází její kamarád, který jí oznamuje, že páska, kde Claire předváděla své schopnosti, je pryč.

Doma Noah Claire oznamuje, že jí brzy seznámí s jejími biologickými rodiči. Claire je nadšená. Později zjišťujeme, že pásku s Claiřiny nahrávkami má Noah, kterému to očividně zlomilo srdce.

Don't Look Back

Mohinder, Matt

Mohindera navštěvuje další neznámý muž, který hledá něco v jeho bytě. Mohinder ho ihned vyhání. Pomůže mu jeho sousedka, která se znala s jeho otcem Chandrou. Mohinder jí povídá o výzkumu, který jeho otec vedl. Mohinder také na otcově telefonu objeví nahrávku, kde Chandra mluví s mužem jménem Sylar, který ho obviňuje, že monstrum z něj udělal on.

Seznamujeme se s dalším hrdinou – policistou Mattem Parkmanem. Policie se vydává na místo, kde byla provedena dvojnásobná vražda. Matt venku na zahradě začíná slyšet podivné zvuky, které ho dovedou až do bytu. V jedné skrýši objevuje pozůstalou dcerku rodičů. Detektivové chtějí vědět, jak o tom Matt věděl. Protože to ale Matt nedokáže vysvětlit, stejně jako nedokáže vysvětlit, že ví o vrahovi jménem Sylar, tak ho zatýkají.

Don't Look Back

Hiro, Ando, Isaac

Isaac začíná bláznit. Na podlahu svého pokoje namaloval New York, jak vybuchává. Myslí si, že se to stane a jeho úkolem je to zastavit. Hiro se mezitím objevuje v New Yorku. V jednom stánku nachází svůj vlastní komiks, který přesně odpovídá tomu, co Hiro udělal. Hiro na zadní obálce nachází autora komiksu – Isaaca. Ihned se za ním vydává, ale v jeho bytě nachází pouze jeho mrtvolu s odříznutou hlavou. Na místo okamžitě přichází policie a Hira zatýká.

Při výslechu se Hiro odkáže na svého přítele Anda, po kterém chce, aby mu dělal alibi. Ando ale detektivům do telefonu říká, že on sám Hira také hledá. Neobjevil se v Japonsku už 5 týdnu. Hiro si vše začíná uvědomovat. Posunul se v čase do budoucnosti a tohle vše se zřejmě stane. Najednou Hiro a detektivové uvidí, jak jim New York vybuchuje před očima. Hiro se ihned přemístí zpět do své doby do Japonska…

Don't Look Back


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nixinka

za fízla :)

6.4.2018 | 1:46:22

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 160×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny