Heroes (Hrdinové) S01E08: Seven Minutes to Midnight

S01E08: Seven Minutes to Midnight

S01E08: Seven Minutes to Midnight

Isaac je unesen Noahem, který od něj nutně potřebuje, aby namaloval budoucnost. Matt zjišťuje víc o svém únosu. Hiro a Ando se setkávají s půvabnou Charlie, o jejíž schopnost usiluje Sylar.

cz sk
13.11.2006
15 080 000
43 minut

Noah, Isaac, Eden

Dozvídáme se, že Isaac zmizel k Noahovi, který ho společně s Eden odnaučí, jak být závislý na heroinu. Isaac nechápe, proč mu Noah pomáhá. Noah mu vysvětlí, že holku, kterou pořád Isaac maluje na svých obrazech, je Noahovo dcera. Prý má zemřít zítra na Majálesu a má jí zabít muž jménem Sylar. Noah chce Claire ochránit, ale neví jak. Proto potřebuje, aby Isaac namaloval další obraz. Isaac si ale myslí, že to bez heroinu nedokáže.

Eden na příkaz Noaha dává Isaacovi heroin. Ten si ho přes odpor bere a znovu začíná malovat. Noah doufá, že na obraze bude nějaký návod, jak ochránit Claire.

Seven Minutes to Midnight

Claire

Claire se začíná připravovat na zítřejší Majáles, který pro ni hodně znamená. Přichází za otcem do práce s prosbou, jestli by jí nedokázal sehnat nějaký velký papír na nápis Majálesu. Claire si totiž myslí, že Noah pracuje v továrně na papíry. Noah jí nějaké sežene a později jí pomáhá s přípravou. Sám se ale trápí tím, že neví, jak svou dceru ochránit před Sylarem.

Seven Minutes to Midnight

Matt

Matt je suspendován za napadení kolegy. I přes tuto zábranu se ale Matt vrhá s detektivkou do výslechu Teda. Oba brzo přicházejí na to, že se o žádného Sylara nejedná. Ted prostě nedokázal kontrolovat své radioaktivní schopnosti a způsobil své manželce rakovinu. Ted si také myslí, že byl unesen nějakým Haiťanem. Po únosu se Ted probral úplně někde jinde a navíc byl označkován na krku. To samé označení má i Matt.

Matt si také vzpomíná na den, kdy byl v hospodě a poté se probral úplně někde jinde. A viděl přitom Haiťana. Než stačí ale on, Ted a detektivka něco podniknout, přichází FBI a odváží Teda do vazby, který jim později lehce utíká.

Seven Minutes to Midnight

Mohinder

Mohinder v Indii rozprašuje popel svého otce. Později začíná mít Mohinder podivné sny. Dozvídá se, že měl sestru jménem Shanti, která umřela v útlém věku. Také je Mohinder ve snu svědkem vraždy jeho otce Chandry, kterého v taxíku zabíjí Sylar. Po takovýchto snech pomalu Mohinder začíná věřit, že existují lidi se schopnostmi.

V otcově šuplíku Mohinder nachází spis o snech, které se mohou člověku zdát a také mohou být pravdivé. K otevření šuplíku Mohindera dovedl malý kluk, kterého viděl ve svých snech. Mohinder si myslí, že sny měl díky chlapci, který má zřejmě nějakou schopnost. Mohinder znovu začíná uvažovat nad otcovým výzkumem.

Seven Minutes to Midnight

Hiro, Ando, Sylar

Hiro a Ando se na své pouti zastavují v bistru. Hiro se zde seznámí se servírkou Charlie, která má zřejmě také schopnost. Dozvídáme se, že Charlie se dokáže rychle učit. Hiro si jí začíná oblibovat a postupně se sbližují. Celou situaci sleduje muž v kabátu a v čepici, který zřejmě čeká na svojí příležitost, kdy udeřit. Nejedná se o nikoho jiného než o Sylara. Sylar si počká, až Charlie bude o samotě, a udeří. Rozřízne jí hlavu a bere si její mozek. Tato zpráva nepotěší Hira. Hiro si všimne, že Charlie je úplně stejně zabita jako Isaac z budoucnosti. To nemůže být náhoda. Hiro už dál nechce přihlížet, jak všichni ostatní kolem něj umírá a vydává se i proti Andovo námitkám do minulosti. Hiro chce minulost změnit a zachránit Charlie…

Seven Minutes to Midnight


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny