Heroes (Hrdinové)
83/100 - 167×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

S01E09: Homecoming

S01E09: Homecoming

Den D nastává. Sylar doráží do Texasu, aby zabil Claire, získal její regenerační schopnost a stal se neporazitelným. Peter, který na vše zůstal sám, se pokusí Claire zachránit a Sylara porazit.

cz sk
20.11.2006
16 030 000
43 minut

Niki, Micah, D.L.

Jessica, která má plnou kontrolu nad Niki tělem, si kupuje novou zbraň a vyráží směrem k D.Lovi a Micahovi. Ke všemu ze zrcátka přihlíží Niki, která je v této chvíli bezmocná. Mezitím ve stejnou chvíli cestuje D.L. a Micah pryč co nejdál od Las Vegas.

Micah ale není příliš šťastný, že se vzdalují co nejdál od své milované Niki, proto se rozhodne utéct, D.L. ho ale zadržuje a vysvětluje mu situaci, že mamka je teď nebezpečná. Micah tomu ale nevěří.

D.L. tedy přistoupí na poslední řešení a slíbí Micahovi, že se za Niki vydají zpět do Vegas a pokosí se jí pomoct. Micah ale tátovi sdělí, že nikam jezdit nemusí, protože Niki volal a ona k nim už míří. A je to skutečně tak. Niki má připraveného snipera, zaměřuje D.La a střílí.

Homecoming

Mohinder

Mohinder se v Indii radí s otcovým přítelem o chlapci, kterého viděl ve svém snu. Nemohl to být ale pouze sen, protože chlapec věděl o jeho sestře Shanti. Mohinder se pokusí chlapce najít a doopravdy se mu to podaří.

Chlapec mu prozrazuje, že v jeho snech nacházejí lidi odpovědi. Chlapec také Mohinderovi sdělí, že má před sebou dvě cesty, kterými se může vydat. Když Mohinder odpoví, že neví, na jakou se má vydat, chlapec ale odpoví, že už to dávno ví.

Na otcově počítači se objeví, zda chce ukončit program. Mohinder odpoví že ne a zkusí vložit heslo sestřina jména Shanti. Soubor se mu konečně otvírá a Mohinder nachází celý spis s výjimečnými lidmi. Jeho otec Chandra Suresh to dokázal. Dokázal najít výjimečné lidi.

Homecoming

Nathan, Simone

Do Isaacova ateliéru za Simone přichází Nathan, který se s ní společně dívá na Isaacovo namalovaný obraz, kde je Peter mrtvý. Simone se chystá ukázat obraz Peterovi, Nathan, aby svého bratra ale ochránil, obraz polije černou barvou.

Po Nathanově odchodu ale Simone přesto Peterovi volá a ukazuje mu Isaacovo obraz (vyfotila si ho do foťáku). Peter je trochu vyděšený, ale je dál odhodlaný zachránit život roztleskávačky. Takhle už i aspoň Peter ví (pomocí obrazu), kde se nachází – Texas.

Homecoming

Hiro a Ando

Ando stále čeká na bistru na Hira. Najednou si všimne fotografie, na které je vyfocen Hiro s Charlie. Když se Ando zeptá jedné servírky, kdy byla tato fotografie pořízena, servírka mu odpoví, že před 6 měsíci. Poté Hiro zmizel. A skutečně. Hiro se přemístil do minulosti o 6 měsíců nazpátek a pokouší se Charlie zachránit.

V současnosti mezitím Peter doráží za Andem a chce po něm, aby se s ním vydal zachránit roztleskávačku. Ando mu ale sděluje, že musí počkat na Hira. Peter se tak vydává za roztleskávačkou­ sám.

Homecoming

Noah, Isaac, Eden

Noah je naštvaný, protože Isaac sice maluje obrazy, ale ne ty pomocí kterých Sylara najdou. Nyní Isaac namaloval obraz vybuchujícího muže. Noah chce po Isaacovi, aby namaloval další, Eden ale protestuje, protože si myslí, že takhle nikdy neměli Isaaca zneužívat. Zoufalý Noah tak posílá Eden do školy za Claire, aby našla Sylara.

Homecoming

Peter, Claire, Sylar

Claire se nečekaně stává královnou Majálesu, Zach jí za to dává knihu od Chandra Sureshe, aby porozuměla své schopnosti. K večeru se Claire připravuje na majálesový večírek, ale Noah jí zakazuje tam jít (nechce, aby jí Sylar zabil).

Claire si i přes to nachází cestu, jak se na Majáles dostat a společně se Zachovou pomocí utíkají. To po chvíli zjišťuje Noah, který se do školy ihned vydává. Ve stejnou chvíli tam doráží i Peter, který hned hledá výjimečnou roztleskávačku.

Když Claire mluví na Majálesu o samotě s Jackie, přichází Sylar a pokusí se Jackie zabít v domnění, že ona má schopnost buněčné regenerace. Sylar si ale brzy uvědomí, že je to ta nepravá a vrhá se na Claire. Peter včas zasáhne a dává Claire náskok na útěk a na zavolání policie.

Peter ale se Sylarem taky nedopadá moc dobře. Oba spadnou z římsy a těžce se zraní. Bezvládný Sylar se z posledních sil zvedá a utíká. Brzy je ale chycen Noahem, Eden a Haiťanem. Claire mezitím běží ke zraněnému Peterovi, Peter přijímá její schopnost a vyléčí se ze zranění.

Policie doráží na místo a neprávem Petera zatýkají. Claire se setkává s Noahem a oznamuje mu, že mu musí něco naléhavého říct…

Homecoming


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama