Heroes (Hrdinové) S01E16: Unexpected

S01E16: Unexpected

S01E16: Unexpected

Claude naučí Petera ovládat své schopnosti, Matt se spojuje s podivnými lidmi, aby zničili Společnost. Sylar získává další schopnost do sbírky a Simone se ocitá v nebezpečí dvou mužů, kteří ji milují.

cz sk
19.2.2007
14 100 000
43 minut

Matt, Ted

Po delší době se také vrací Ted, kterého navštíví žena, která se představí jako Hana a ta tvrdí, že ví, co mu Společnost udělala. Společně mohou Společnost zničit. Ted souhlasí a u hřbitova jeho mrtvé manželky slibuje, že jí pomstí.

Matt mezi kradenými diamanty nachází prsten, který věnuje své manželce Janice. Ta si ale nechá u odborníka vyčíslit jeho hodnotu a zjišťuje, že je kradený. Když to řekne Mattovi, tak se rozčílí. Vytočí ho ještě víc, když se dozví, že k nim volal Mohinder Suresh, který by chtěl Mattovu DNA.

Matt se po hádce s manželkou vydává na hřbitov, kam ho volal Ted s Hanou. Ti ho informují o jejich postupu zničit Společnost. Říkají mu, že všem vstříkli do těla senzor, takže Společnost ví, kde se pohybují. Je zapotřebí s tím skoncovat a všichni se vydávají za člověkem, který v této organizaci pracuje – Noahem Bennetem.

Unexpected

Claire, Noah

Claire neví, co má dělat, když jí její matka Sandra nepoznává. Ihned jde pro svého bratra Lycea, ale když se vrací do kuchyně, Sandra je poznává. Později Claire mluví se Sandrou o výpadcích paměti. Zničehonic Sandra omdlí. Claire ihned volá Noahovi, aby přijel.

Ten mezitím ještě navštěvuje Isaaca a dává mu zbraň pro případ, kdyby se u něj objevil Peter. Je zapotřebí zabít Petera, protože jestli má vybouchnout, může zabít mnoho lidí. Poté se Noah vrací domů a Sandru převáží do nemocnice.

V nemocnici se rozhodne Claire říct pravdu a na otázku doktorky „zda její otec nemlátil svou ženu“ claire odpoví, že existuje člověk, co dokáže vymazat paměť. Sestřička jí ale nevěří. Noah poté s Claire o všem mluví a říká ji, že výmazy paměti ji chrání před pravdou.

Celá rodina po několika hodinách konečně přijíždí domů. Tam ale už mají návštěvu – Matta, Teda a Hanu.

Unexpected

Mohinder a Sylar

Mohinder a Sylar navštěvují Dale, která má výjimečnou schopnost – dokáže na kilometry daleko slyšet cokoliv, má velice citlivý sluch. Mohinder jí prosí, jestli by se nepodrobila testem DNA, Dale po naléhání souhlasí a domlouvají si schůzku na příští ráno.

Sylar se tajně večer vydává za Dale, zabíjí ji a bere si její schopnost. Druhého dne nachází Mohinder Dale mrtvou a chce zavolat policii, Sylar mu ale vymlouvá a říká, že by jim nikdo nevěřil, co dělali. Mohinder tak zavolá policii pouze anonymně, poté oba odjíždějí.

Unexpected

Hiro a Ando

Hiro se snaží dostat ze svého věznění, do kterého ho uvrhla Hope. Hirovi ale pomáhá muž, kterého okradl Ando o cennosti. Hiro s mužem (Gustavson) vyráží za Hope a za Andem. Ti si mezitím užívají společnou jízdu autem, Andovi ale po chvíli začíná na Hope něco nesedět. Taška, kterou pro ní ukradl, není plná cenností, ale žetonů z casina.

Na scénu najednou dorazí Hiro s Gustavsonem a strhne se přestřelka mezi ním a Hope. Hiro a Ando se společně schovávají. Najednou se ale k nim vrhne Hope a vystřelí po nich. Hiro naštěstí zareaguje rychle a pomocí své schopnosti střelu odvrátí. Poté Gustavson Hope strhává k zemi.

Hiro se po akci skutečně o Anda začne bát a rozhodne se, že na výpravu se vypraví sám. Nastupuje na autobus do Las Vegas (ví, že tam je Linderman a jeho meč) a Anda nechává na zastávce.

Unexpected

Peter

Claude dál pokračuje v trénování Peterových schopností. Společně spolu soupeří a Peter najednou vyvolá u sebe telekinezi, kterou se naučil od Sylara. Peter je šťastný, konečně dokáže aspoň trochu ovládat svoje schopnosti.

Večer na Claudeho a Petera zaútočí Noah s Haiťanem. Claude je omráčen uspávací šipkou, Peter ale šipku na sebe odvrátí. Bere Claudeho a odlétají spolu pryč. Když se Claude probudí, obviňuje Petera, že on je k nim přivedl. Claude tak naštvaně odchází. Peter ví, že jediný, kdo mohl Noahovi říct, kde je, je Isaac, který dokáže namalovat budoucnost. Ihned se za ním vydává.

Unexpected

Nathan, Isaac, Simone

Simone už štve, že nikdo neví, kde je Peter, proto znovu prosí Isaaca, aby ho pomocí svých schopností našel. Simone také zkusí štěstí u Nathana, kterého žádá, aby Petera začal hledat víc oficiálně. Nathana to ale moc nebere.

Isaac dává na radu Simone a skutečně namaluje obraz, kde je Peter. Stojí u něj v ateliéru. Najednou se Isaac otočí a skutečně tam Peter je. Chvíli panuje mezi nimi hádka, poté Isaac šáhne po zbrani od Benneta a začne po Peterovi střílet. Ten se zneviditelní. Isaac tak začne střílet do prázdna a najednou střelí třetí osobu, která vchází do ateliéru. Je to Simone…

Unexpected


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 160×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny