Heroes (Hrdinové) S01E22: Landslide

S01E22: Landslide

S01E22: Landslide

Nathan nečekaně vyhrává volby a nastává zvrat. Hiro řeší situaci se zlomeným mečem, Noah s Mattem se pokoušejí najít vyhledávací systém Společnosti. Sylar zabíjí Teda a získává jeho nebezpečnou schopnost.

cz sk
14.5.2007
11 540 000
43 minut

Hiro a Ando

Hiro a Ando řeší situaci se zlomeným mečem. Zatímco Hiro už chce vzdát svou pouť zachránit svět, Ando vyhledá v telefonním seznamu muže, který dokáže spravit legendární samurajské meče. Když tam Hiro a Ando dorazí, překvapivě se oba setkávají s Hirovo otcem – Kaitem.

Kaito, stejně jako Angela nebo Linderman, ví o schopnostech svého syna a chce mu pomoci naplnit svůj osud. Aby Hiro dokázal porazit Sylara, musí ovládat svůj meč. Kaito naučí svého syna bojovat.

Když se poté Hiro i se spraveným mečem vrací za Andem, zjišťuje, že je pryč. Ando si mezitím koupil nový meč s domněním, že Hiro se svého úkolu vzdal. Ando nyní míří za Sylarem, aby se ho pokusil zabít. Hiro se rychle za svým přítelem vydává.

Landslide

Noah, Matt, Mohinder

Noah rozmlouvá se svojí dcerou. Dozvídá se, že jejím pravým otcem je Nathan a strýcem Peter. Noah chce, aby Claire vyrazila s Peterem a Tedem do bezpečí pro případ, kdyby jeden z nich vybuchnul. Peter, Claire a Ted tedy opouštějí Noaha a Matta, kteří se vydávají zničit vyhledávací systém.

Mohinder mezitím úspěšně vyléčil Molly, která už zase může používat své schopnosti – vyhledat každého na světě. Molly ale hrozí nebezpečí od Noaha a od Matta, kteří právě zjišťují, že ona je vyhledávacím systémem. Noah cestou také zabije Thompsona a je připraven zabít i Molly.

Matt je mezitím omráčen Mohinderem. Mohinder bere Mattovi zbraň a míří na Noaha, který zároveň míří na Molly.

Landslide

Peter, Claire, Ted

Peter přejímá Tedovu schopnost a bojí se, že vybuchne. Claire vytahuje zbraň připravena s tím svého strýce zabít. Peter naštěstí dokáže Tedovu schopnost ovládnout. Poté se všichni tři vydávají do úkrytu. Peter ale pomocí Mattovi schopnosti zjišťuje, že Sylar je jim nablízku.

Peter, Claire a Ted se schovávají v jednom obchodě. Zároveň ale přijíždí policie a zatýká Teda za jeho neúmyslné činy, které spáchal v minulosti (omylem nechal vybouchnout dům, zabil manželku). Peter se zneviditelňuje a bere Claire do bezpečí.

Landslide

Niki, D.L., Micah

Niki a D.L. pátrají po Lindermanovi, aby našli svého syna. Protože ale neví, kde by ho měli hledat, vyrazí za Nathanem. Nathan po přemlouvání nakonec dává Niki a D.Lovi Lindermanovu adresu. Niki a D.L. tam ihned vyrážejí. Linderman je v té samé budově, kde je ukrytý vyhledávací systém.

Candice mezitím Micahu seznamuje s tím, co po něm Linderman chce – Micah má poručit volebním strojům, aby hlasovaly pro Nathana Petrelliho. Candice v přestrojení a Micah se dostávají do volební místnosti, kde Micah vykoná svůj úkol tak, aby Nathan volby vyhrál velikým náskokem.

Landslide

Nathan, Linderman, Angela

Nathan a Linderman dolaďují poslední plány voleb. Linderman poté přichází za Nathanovo ženou Heidi a dotýká se ji. Heidi zničehonic vstává z vozíku a začíná chodit. Nathan ví, že toto nebyla náhoda, ale že vše má na svědomí Lindermanova schopnost.

Nathan sleduje volby, kde stále ztrácí. Během dne ale nastává zvrat a Nathan vyhrává obrovským náskokem. Večer má Nathan volební proslov a děkuje voličům. Na večírku nechybí Nathanova žena, jeho děti a matka Angela.

Linderman se vrací do svého bytu, kde na něj čeká Niki a D.L. Linderman nabízí Niki nový život, peníze a Micahu zpět. Musí ale udělat jednu věc – zabít D.La. Niki zpočátku váhá, poté ale Lindermanovi oznamuje, že to neudělá. Linderman se naštve, vytáhne zbraň a střelí D.La. Poté krutý mafián obrátí zbraň na Niki. D.L. se vzchopí a vyndá Lindermanovi mozek. Niki poté klečí u bezvládného těla D.La.

Landslide

Sylar

Dozvídáme se, že Sylar zavolal na Teda policii. Udělal to proto, aby se dostal k Tedovi a získal jeho schopnost. Večer, kdy je Ted převážen, přepadne Sylar dodávku, zabije policisty a rozřízne Tedovi hlavu. Večer si Sylar zkouší Tedovu schopnost a přemýšlí o tom, že by vybuchnul a zabil spoustu lidí…

Landslide


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny