Heroes (Hrdinové) S03E12: Our Father

S03E12: Our Father

S03E12: Our Father

Nathan spojuje síly s Arthurem, Sylar získává schopnost, která mu pomůže odhalit pravdu. Hiro se setkává se svou matkou a Peter společně s Haiťanem se vydávají do Pinehearst zastavit Arthura.

cz sk
8.12.2008
7 780 000
43 minut

Hiro, Claire, Noah

Hiro a Claire se dozvídají, že matka Hira má v sobě katalyzátor, a protože umírá, musí ho někomu dnes večer předat. Otec Hira Kaito si myslí, že nejlepší kandidát by byla malá Claire, kterou právě předal Noahovi. Dospělá Claire se vydává za Noahem, aby všemu zabránila.

Dospělý Hiro mezitím přichází za svojí matkou a poví ji, kdo doopravdy je. Také se dozvídá, že jeho matka má za schopnost léčení druhých. Matka vyléčí Hirovi paměť a ten si konečně už na vše vzpomíná. Také jí říká, že katalyzátor on ochrání. Matka mu ho tak předává a umírá.

Claire se dostává do bytu Noaha a Sandry. Oba přemlouvá, ať neodpovídají Kaitovým zprávám. Noah po několika zvažováních nakonec Claire poslechne. Claire se vrací za Hirem a oba jsou připraveni vyrazit zpět do své doby. Vtom se ale objeví Arthur, Claire posílá do své doby a Hirovi bere schopnosti a katalyzátor. Hiro je tak uvězněný v čase.

Our Father

Matt, Daphne, Ando

Matt, Daphne a Ando nacházejí poslíčka, kterému Isaac Mandez svěřil svůj skicák. Poslíček ale nechce za žádnou cenu skicák všem vydat a pokusí se utéct. Poté, co ho ale chytí Daphne, usoudí, že mu nezbývá nic jiného, než komiksy Andovi předat. Ando se zde dozvídá, že Hiro uvízl v době před 16 lety bez svých schopností.

Daphne a Matt Andovi poradí, že v Pinehearst právě vynalézají sérum, která dává lidem schopnosti. Ando chce dostat sérum, vybrat si schopnost cestovat v čase, a vrátit se pro Hira.

Our Father

Peter, Haiťan, Angela

Peter se vrací i s Haiťanem do Primatechu, kde Angela dává Peterovi zbraň na zabití Arthura. Nyní zodpovědnost padá na něj, když Nathan zradil. Peter a Haiťan se tak vydávají do Pinehearst a úspěšně se dostávají až k Arthurovi. Haiťan zablokuje Arthurovi schopnosti a Peter se připravuje vystřelit. Stále ale váhá. Neví, jestli má zabít svého otce. Na poslední chvíli se rozhodne a vystřelí. Někdo ale kulku před Arthurovo hlavou zastavil.

Our Father

Sylar, Arthur

Sylar si projíždí svůj služební telefon, kde nachází spoustu lidí se schopnostmi. Chce se dozvědět pravdu o tom, jestli jsou Arthur a Angela jeho rodiči. Proto se vydává za ženou, která funguje jako detektor lži. Sylar ji zabíjí a bere si její schopnost. Poté vyráží do Pinehearst a tady zachraňuje před smrtí Arthura tím, že zastaví vystřelenou kulku z pistole. Zeptá se ho, jestli je jeho otec. Arthur odpoví, že je. Sylarova nová schopnost mu ale oznámila, že lže. Sylar tak kulku povolí a ta zabije Arthura.

Our Father

Nathan, Tracy, Mohinder

Nathan přichází do Pinehearst, kde zjišťuje, že Tracy tady pracovala pro Arthura za jeho zády. Nathan otci oznámí, že přebírá celý program. Ihned je zasvěcen do výcviku vojáků, kterým bude brzy dáno sérum se schopnostmi.

Mohinder zdokonaluje své sérum, protože mu Arthur právě předal katalyzátor. Mohinder tak konečně vytváří látku se schopnostmi a zkouší to na prvním vojákovi. Voják se třese a vypadá to s ním špatně. Za chvíli je ale už v pořádku a ukazuje všem, co umí. Má super sílu. Sérum funguje…

Our Father


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Doufám že starej Arthur je mrtvej…

23.12.2015 | 22:42:37
tom99

I když se mi líbil Sylar jako hodný, jako zlý je ještě lepší. Tentokrát mi ani moc nevadilo cestování v čase, vše bylo takové přirozené…

webmaster, grafik
9.7.2015 | 13:32:14

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny