Heroes (Hrdinové) S03E13: Duel

S03E13: Duel

S03E13: Duel

Sylar se vydá na lov a chce zabít Angelu. Claire se bude muset rozhodnout mezi jejím životem a Meredith. Ando s Daphne a Mattem zachraňují Hira. Peter se i bez schopností pokusí zastavit svého bratra Nathana.

cz sk
15.12.2008
7 780 000
43 minut

Claire, Noah, Meredith

Noah přivolává na pomoc Meredith, se kterou chce vyrazit do Pinehearst, aby pomohli Peterovi zničit vzorec. Situaci jim ale komplikuje Sylar, který přišel zjistit do Primatechu, jestli je Angela jeho pravou matkou. Celou budovu nechává zamknout.

Noah ví, že na Sylara sám nestačí, a proto pouští vězně ze sekce 5, aby mu pomohli. Sylar ale bez problémů jednoho po druhém zlikviduje. Meredith píchne do těla adrenalin a ta přestává kontrolovat své schopnosti. Navíc je zamčená s Noahem v cele, ve které rychle ubývá vzduch. Včas se ale objeví Claire, která proskočí rozžhaveným oknem do cely a Noaha zachrání. Meredith ale bohužel ne. Ta zůstává v budově s vědomím, že zemře.

Duel

Angela, Sylar

Sylar dostává všechny své protihráče do tahu. V pravou chvíli vyrazí za Angelou, kterou je odhodlán zabít. Angela mu nakonec řekne pravdu, že jeho matka není. Ví ale, kdo jsou Sylarovo pravé rodiče. Než se to ale stačí Sylar dozvědět, je píchnut do hlavy nožem. Claire ho zabila. Ona, Angela a Noah opouští Primatech, který lehne popelem. Sylarovo tělo tam zůstává a samozřejmě i Meredith, která celý požár díky dávce adrenalinu vyvolala.

Duel

Matt, Daphne, Ando

Matt, Daphne a Ando vyrážejí k Mohinderovi domů. Tady ho ale nenachází, proto tedy usoudí, že se zřejmě nachází v Pinehearst. Ando, který stále chce pomoci Hirovi, se tam chce vydat a píchnout si sérum. Daphne díky své superrychlosti vyráží do Pinehearst a ukradne sérum se schopností. Ando si ho píchne.

Ando doufá, že jeho schopnost bude cestovat v čase. Bohužel tomu tak není. Ando se stává jakousi super-nabíječkou a dokáže člověka se schopnostmi nabít ještě větší silou. Protože Daphne umí rychle běhat, Andova schopnost na ní zapůsobí tak, že se stane rychlejší než čas a dokáže se tak vrátit do minulosti. To znamená, že dokáže zachránit i Hira.

Duel

Hiro, Tracy

Hiro je stále uvězněný v čase bez schopností. Najde své mladší já, které ho dovede až k trezoru, kde má Hirovo otec ukrytý vzorec. Hiro je připraven ho zničit. Vzápětí se ale objevuje Kaito, který si o Hirovi myslí, že je vetřelec. Hiro stačí pouze vzorec roztrhnout na dva díly, pak náhle zmizí. Uvědomí si, že zpátky ho přivedla Daphne a Ando.

Tracy mezitím řeší zmatek v Pinehearst. Nathan jí dal vyhazov a Tracy si nyní uvědomuje, že jestli chce provést své plány, bude muset začít nanovo. Proto se vydává pro vzorec. Vzápětí se ale objevuje Hiro a Daphne. Hiro Tracy vzorec sebere a zničí ho. Poté se Hiro a Daphne vrací k Mattovi a Andovi.

Duel

Peter, Nathan, Mohinder

Nathan nachází Petera u mrtvého Arthura. Nathan Peterovi oznamuje, že bude pokračovat v plánu jeho otce. Bude dávat lidem schopnosti a udělá ze světa lepší místo. Peter mu v tom chce zabránit, a proto se vydává za Mohinderem do laboratoře. Peter se pokouší zničit vzorec, ale Mohinder mu zdůrazňuje, že vzorec potřebuje pro sebe. Peter se pokusí Mohindera porazit v souboji, ale bez schopností to nedokáže.

Naštěstí se včas objeví Knox a Flint, kteří pomůžou Peterovi a Mohindera odstraní z cesty. Knox a Flint chtějí zničit vzorec také, protože vědí, že jakmile budou ostatní mít schopnosti, nebudou výjimeční. Peter s Flintem ničí celou laboratoř a zničí nádobu, ve které bylo sérum se schopnostmi. Sérum vyteče a dotýká se Mohindera. Ten je vzápětí vyléčen. Ihned mizí z Pinehearst. Nathan se mezitím vydává zastavit Petera do laboratoře. Do cesty se mu postaví Knox, který je ale snadno poražen Tracy. Její pomoc už ale Nathan nechce a posílá ji pryč. Tracy odjíždí z Pinehearst a cestou nabírá právě odcházejícího Mohindera.

Nathan se dostává do laboratoře a začíná bít Petera. Flint zlostí zapálí celou místnost a Nathan je uvězněn v ohnivém kruhu. Peter, který nechce ztratit svého bratra, si píchne sérum a dostává Nathana bezpečně z Pinehearst. Nathan později Peterovi říká, že on by ho nezachránil. Poté odlétá…

Duel

Volume 4 – Fugitives

Sledujeme Nathana o pár týdnů později. Rozmlouvá s prezidentem a říká mu, že existují lidé se schopnostmi, kteří jsou světu nebezpeční. Nathan požaduje, aby byli tito lidé uvězněni. Prezident souhlasí a slibuje Nathanovi podporu. Nathan tak zrazuje Petera, Angelu a ostatní své nejbližší…

Duel


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Ten Nathan to je taky stejně ale křivák. Super díl, Sylar že by umřel?

23.12.2015 | 23:26:03
tom99

Pro mě jedno z nejlepších finále vůbec. Odpovědělo to na všechny otázky a dostal jsem vše, co jsem chtěl. Celkově se mi toto Volume asi líbilo nejvíc, jen začátek byl tak trochu uspěchaný kvůli stávce scénáristů z minulé řady…

webmaster, grafik
10.7.2015 | 14:58:16

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 163×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny