Heroes (Hrdinové) S03E21: Into Asylum

S03E21: Into Asylum

S03E21: Into Asylum

Nathan se sbližuje v Mexiku s Claire, Angela nemá klid, aby měla věštecký sen, Sylar se spojuje s Dankem, aby pochytali co nejvíce výjimečných lidí. Noah začíná být zoufalý a na vše sám.

cz sk
30.3.2009
6 420 000
43 minut

Nathan, Claire

Poté, co byl Nathan odhalen Dankem a vyzvedl Claire, tak oba utíkají do Mexika, aby se zde před lovcem schovali. Protože ale ani jeden z nich nemá dost peněz, Nathan se nabídne, že nějaké vyhraje. Vyrazí do baru, kde vyzve pár hochů na souboj, kdo z nich vypije víc tequily. Nathan si bude vést celkem dobře, ale po „pár“ paňácích odpadne.

Naštěstí je tu ale Claire a ta bere otěže do svých rukou. Dožene chlapce ve vypitých paňácích a dokonce je i porazí tak, že všichni chlapci zkolabují. Dozvídáme se totiž, že alkohol na Claire nepůsobí díky jejímu léčení. Claire poté odvádí svého otce na pokoj, který tam slibuje, že všechno napraví a bude bojovat s Dankem.

Druhého dne Nathan dává Claire řetízek (ten starý Claire musela prodat, aby s Nathanem měli aspoň nějaké peníze do začátku) a společně vyrážejí na cestu z Mexika. Nathan slibuje Claire, že z něj bude lepší otec, než doposud býval.

Into Asylum

Peter a Angela

Peter s Angelou vyrážejí do kostela, kde Angela chce najít klid a hlavně usnout. Chce totiž, aby se jí zdály věštecké sny, aby věděla, co je nutné udělat. Protože ale v posledních dnech byla ve stresu, nic se jí nezdálo. Peter jí celou dobu dělá oporu a dokonce mezi nimi dojde i na řeč o vztazích v rodině.

Into Asylum

Poté přicházejí do kostela agenti pod velením Noaha, kterému bylo svěřeno pátrání po Angele. Agenti naše uprchlíky nenacházejí, nachází je ale Noah. Ten je ale nechá jít. Druhého dne Peter budí Angelu, která konečně usnula a zdál se jí sen. Nyní konečně ví, co oba musí udělat. Ví, že se musí setkat s Nathanem a Claire a poté navštívit její sestru. Sám Peter nic nechápe (zřejmě ani neví, že má tetu), ale přesto s Angelou vyráží na dlouhou cestu.

Into Asylum

Sylar, Danko, Noah

Danko a Noah mezitím řeší v budově 26 zvláštní případ. Chtěli zatknout jistého Martina, jehož schopnost je zatím neznámá, ale nepodařilo se jim to. Místo toho našli pouze tři těla mrtvých agentů. Zoufalý Danko, který prohledával byt, nasedává do auta, kde na něj čeká Sylar. Ten mu sděluje, že vycpaného králíka a Doylea mu dal on. Jediné, co chce, je pomoci. Danko mu moc šancí ale nedává a vytahuje zbraň. Než jí ale stačí zamířit, Sylar je pryč.

Zoufalý Danko v dalších dnech zkouší polapit Martina, ale bezúspěšně. Proto tedy přijme Sylarovo pomoc. Společně vyrážejí do Martinovo bytu, kde zjišťují, že Martin je měnič podob. Rád se převléká a mění podoby. A také má jednu velkou slabost – téměř každý den chodí do stejného baru balit holky. Danko se Sylarem tam ihned vyrážejí.

Into Asylum

V baru Sylar nachází druhého Danka, za kterého je přestrojen Martin. Martin si všímá přítomnosti Sylara a pravého Danka a začne utíkat. Danko ho ale včas dostihne a střelí. Zbytek práce ale nechá na Sylarovi, který úspěšně přejímá jeho schopnost.

Druhého dne Noah a jeho tým nacházejí mrtvého Sylara, který má v mozku zabodnutý kus skla. Do Dankovo auta si sedá žena, která se mění na pravého Sylara. Nyní, když si Noah a vlastně celá budova 26 bude myslet, že Sylar je mrtvý (díky Martinovi), bude operace v podstatě lehčí. Sylar chce, aby zbyl jako jediný muž se schopnostmi. Poté on a Danko vyrážejí k dalšímu cíli…

Into Asylum


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Sylar a Danko, no to je hotovo :D

25.12.2015 | 21:49:13
tom99

Hm, no sbližování Claire a Nathana nebylo nejhorší, ale něco tomu chybělo. Stejně tak jako u scén Petera a Angely. Epizodu si ale přesto pro sebe krade Danko se Sylarem a měňavcem – to nemělo chybu :-)

webmaster, grafik
30.7.2015 | 20:08:22

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 162×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny