Heroes (Hrdinové) S03E24: I Am Sylar

S03E24: I Am Sylar

S03E24: I Am Sylar

Hiro a Ando se pokoušejí infiltrovat Budovu 26, Sylar zažívá krizi identity. Rebel je dopaden a hledá pomoc u nejméně ochotného člověka. Nathan přebírá odpovědnost za své činy a vrací se na scénu.

cz sk
20.4.2009
6 460 000
43 minut

Hiro, Ando, Matt

Matt si bere svého syna a odjíždí ho předat své bývalé ženě Janice. Hiro a Ando ho nejdříve přemlouvají, aby s nimi zůstal a pomohl jim zničit budovu 26, Matt ale odmítá. Matt se po dlouhé době setkává s Janice, které se svěří, že by s ní možná znovu chtěl začít žít. Než ale oba ex-manželé stačí něco probrat, objeví se vojáci. Matt se sice o ně dokáže postarat, ale uvědomí si, že nikdy nebude mít klid, dokud nebude zničena budova 26. Proto se tedy loučí s Janice a se synkem a vyráží na pomoc Hirovi a Andovi.

Hiro a Ando mezitím jdou do Isaacovo ateliéru, který patří Mohinderovi, což znamená, že celý ateliér je sledován. Hiro chce z Anda udělat návnadu, aby ho tak vojáci dovedli do budovy 26. Když vojáci skutečně přicházejí, Hiro zastaví čas. V zastaveném čase ale Ando není zmražený. Vypadá to, že když se Hiro při zastavení času někoho dotkne, tak ten dotyčný nebude zastavený.

Hiro ale stejnak po chvíli čas rozmrazí a Anda vojáci chytnou a omráčí. Hiro se mezitím stačil převléknout za jednoho vojáka, kterého ale ostatní vojáci ihned odhalí. Do situace se včas vloží právě probouzející Ando, který nepřítele rozseká svými červenými paprsky. Poté Hiro a Ando konečně dorážejí k budově 26. Hirovo plán je zastavit čas a všechny vězně osvobodit. Když se ale o zmrazení času pokusí, začne prudce krvácet z nosu.

I Am Sylar

Sylar, Danko, Micah

Sylar na sobě začíná pociťovat změny. Když se ráno probouzí, tak ve své puse nachází zub, který mu nepatří. Poté mu dokonce jeho oko na nějaký čas zmodrá. Je vidět, že častá proměna a změna DNA mu nedělá příliš dobře. Se vším se svěřuje Dankovi, který mu radí, ať si sežene něco, co mu připomene sebe sama. Poté, co Sylar uloví schopnost rozdrtit věc lusknutím prstu, si nechá přinést staré věci jeho „matky“. Chce si tím tak připomínat domov. Často se mění ze sebe na svou matku a konverzuje sám se sebou.

I Am Sylar

Danko a jeho vojáci mezitím našli úkryt Rebela. Sylar, přestrojený jako Dankův agent, doráží k Rebelovi jako první. Micah ho ale přesvědčí, ať ho nezabíjí a dává mu naději na změnu. Na celkovou záchranu. Sylar překvapivě Micaha nechává žít a odnese ho k sobě domů.

Sylar se poté promění na Micaha a zjevuje se Dankovým agentům. Ti ho zabijí. Danko a celý jeho tým si nyní teď myslí, že Rebel je mrtvý. Sylar později lituje toho, že nechal Micahu žít. Než ho ale vyhodí ze svého bytu, Micah mu vnutí myšlenku stát se mocným mužem – Nathanem Petrellim. Sylar se vydává do Nathanovo kanceláře, kde pomocí schopnosti zjistit, co jaká věc či dotyčný udělal, zjistí, čím Nathanem je. Poté sledujeme dobře známý proslov přeměněného Sylara v Nathana, jak promlouvá k lidem a oznamuje jim, že dá věci do pořádku, jakmile se s ním bude chtít prezident sejít.

I Am Sylar

Mohinder

Poté, co Danko a jeho tým našli úkryt Rebela, tak také našli evidenci všech lidí se schopnostmi, kde právě jsou. Takhle vždy Micah věděl, kde se nacházejí a mohl je varovat před možným nebezpečím. Dankovo agenti tak brzo nacházejí Mohindera v Coyote Sands a berou ho do budovy 26.

I Am Sylar

Noah, Claire, Angela

Noah, Claire a Angela cestují pryč z Coyote Sands, zatímco Nathan se rozhodne napravit své chyby a odjíždí do Washingtonu. Cesta pryč z Coyote Sands je ale podezřelá. Všude po silnicích dělají různé opravy, což je hodně nápadné. Ano, i Danko pomocí Micahovo evidence našel Noaha, Claire a Angelu a nyní za nimi poslal své vojáky.

I Am Sylar

Nathan, Peter

Nathan se chce setkat s prezidentem dříve, než to udělá Sylar. Poté ho chce zastavit. Se vším mu chce pomoct Peter, Nathan ale nesouhlasí. I když se Nathan vydává do Washingtonu sám, tak Peter svého bratra neposlouchá a vydává se za ním.

Když Nathan přichází do své staré kanceláře, už tady na něj čeká Sylar. Připravuje se mu rozříznout hlavu, v tom ale přichází Danko (který se zřejmě dozvěděl o Nathanovi z jeho projevu v televizi) a uspává Nathana. Danko chce, aby se Sylar proměnil zpátky do jednoho ze svých agentů, Sylar to ale neudělá, a proto ho Danko bodne do zátylku. Sylar se ale po chvíli překvapivě zvedá, vyndává si nůž z hlavy a nastavuje svojí ruku tak, aby rozřízl Dankovi hlavu…

I Am Sylar


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Dobrá příprava na konec sezóny.....

26.12.2015 | 0:12:46
tom99

Hloubání do Sylarovo duše mě bavilo – čím chce být, čím se má stát, jeho problémy se měňavou schopností…

webmaster, grafik
3.8.2015 | 17:19:04

Heroes (Hrdinové)
83/100 - 160×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny