Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Budou noví Hrdinové? A uvidíme bohužel (bohudík) jen 13 epizod?

Budou noví Hrdinové? A uvidíme bohužel (bohudík) jen 13 epizod?

Po nějaké době tu konečně máme zase nějakou novinku. Sendhil Ramamurthy (Mohinder Suresh) definitivně oznámil, že i kdyby se natáčela 5. řada Heroes, on by v ní nebyl. Sendhil má nyní spoustu jiných závazků a kvůli některým už také nebyl viděn v předešlé sezóně. Navíc fanoušci jsou zklamaní, co udělali tvůrci s jeho postavou. Mohinder v seriálu ztratil smysl a stal se naprosto bezvýznamným. K tomuto závěru jsme se dostali i my na webu, můžete si to přečíst v hodnocení postav 4. sezóny.

NBC se konečně vyjádřilo k Heroes. Oznámili, že by v příštím roce rádi viděli Heroes zpět. Ale pozor, stále není nic potvrzeno a vše se může změnit. Je ale velice pravděpodobné, že ještě jednu sezónu Hrdinů uvidíme, bude to finálová řada a bude mít asi jenom 13 dílů. Tak uvidíme, jestli by tvůrci dokázali napsat dobrý scénář na 13. dílů, který by definitivně a velkolepě ukončil děj.

0 0
22.4.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama