Heroes (Hrdinové) Co nás čeká v příští epizodě?

Co nás čeká v příští epizodě?

Co nás čeká v příští epizodě?

Po dvou dílech v minulosti se děj přenese opět do současnosti a my se tak dozvíme, jak si vede Carlos, který hledá Josého. Joanne se pokouší najít Tommyho, ale po něm pátrá i Luke s Malinou. Co dalšího se stane?


10 0
11.11.2015

5×09 Sundae, Bloody Sundae

Premiéra: 12. 11. 2015

Čas utíká a boj o záchranu lidstva začíná. Noah se pokouší najít Tommyho, aby ho přinutil vzpomenout si a pomoct mu ho vést k záchraně světa. Erica se rozhodne podniknout kroky proti Taylor a pokouší se jí unést. Zároveň Erica stále pátrá po Tommym a Malině. Joanne se mezitím vydává zpět do Illinois, kde se setkává s Emily, Luke a Malina se dostávají do nebezpečné situace jsou nuceni rozdělit se. Dearing dostává Carlose do neznámého zařízení, ten je tak blíž k nalezení svého synovce Josého.

Diskuze /1

Hero_one

Z Matta je teda pěknej mizera, koukám. Caspara je škoda, ten byl dobrák vlastně. Takže tihle dva si role vyměnili – z dobráka na záporáka a naopak. Phoebe vypadá pokaždý jako pěkně sjetá, nemůžu si pomoct, ale vždycky mi tak připadá. A teď když je vedle Tommyho, tak asi spát jen tak nebude, jinak by Tommy zmizel, předpokládám. Anebo by se k ní mohl přiblížit (díky své schopnosti) a tím by defacto sebral a přebral její schopnost – to by pak bylo hodně zajímavý! :-D

15.11.2015 | 1:12:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !