Heroes (Hrdinové) Co prozradil Comic-con o Hrdinech?

Co prozradil Comic-con o Hrdinech?

Co prozradil Comic-con o Hrdinech?

O víkendu proběhl Comic-con v San Diegu, jedna z největších akcí, kde tvůrci filmů a seriálů propagují své projekty. Heroes: Reborn zde nechyběli a my jsme se tak dozvěděli opět něco nového. Celý třicetiminutový panel Heroes můžete zhlédnout v článku.


9 0
14.7.2015

Jak jsme vás již dříve informovali, celý panel moderoval Greg Grunberg (Matt Parkman). Účastněni byli snad skoro všichni hlavní představitelé nových Hrdinů (Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Gatlin Green, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh a Rya Kihlstedt).

Dokonce se i nečekaně objevil Masi Oka (Hiro Nakamura), který se nejdříve přes video fanouškům omlouval, že se Comic-conu nemůže zúčastnit, ale nakonec si tento malý cestoval časem přece jenom čas udělal a do San Diega se teleportoval. Příjemným překvapením byla i účast Jimmyho Jean-Louise (Haitian)


Tvůrce seriálu, Tim Kring, se rozhovořil především o tom, že Heroes: Reborn bude zcela jednorázová záležitost. Co z toho máme tedy chápat? Zdá se, že těch nových 13dílů nám představí nový příběh a zároveň ho i uzavře. Žádné zadní vrátka zřejmě čekat nemáme. Kring přesto ujišťuje, že má v hlavě spoustu dalších nápadů, pokud by NBC chtěla pokračovat ve vysílání dalších Hrdinů.

(Greg Grunberg si svůj návrat v řadách Hrdinů opět užívá. Foto: NBC)

Seriál bude určen, jak pro staré fanoušky, tak pro nové. Příběh by si měl tedy vychutnat každý a pro nového fanouška by neměl být problém se zorientovat v již zaběhlém světě. Starý fanoušek naopak velice rád ocení jisté narážky na předchozí čtyři série. Staronové postavy, které se do Heroes: Reborn vrací, mají mít svůj výskyt opodstatněný.

Hlavní představitelé dále hovořili více o svých rolích a jak jsou nadšení z toho, že mohou být součástí Hrdinů. Většinu informací o postavách již víme z předchozích novinek. Novou informací je to, že vyjdou dvě hry, které budou jakýmsi prequelem pro samotný seriál.

První se jmenuje Heroes Reborn: Gemini a hlavními hrdiny bude Trevor Mason a dvacetiletá Cassandra, která ovládá zvláštní schopnost. Hra vyjde v září a budeme si ji moci užít na PC, PS4 a na Xboxu One. Druhou oznámenou hrou je Heroes Reborn: Enigma, tu si budeme moci zahrát na našich chytrých telefonech a tabletech za 4 dolary. Hlavní postavou bude opět Trevor Mason a po boku bude mít 14letou dívku Dahlii.

Těšíte se na nové Hrdiny a měli byste zájem o nové hry ze světa Hrdinů? Letošní Comic-con přinesl ještě jednu důležitou novinku, na kterou se podíváme v samostatném článku, proto sledujte náš web.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Ridos

Už se těším :)

13.7.2015 | 15:10:10
Aprok

vyšel Trailer na comic-conu už je na IMDB :)

#3 barahir
13.7.2015 | 17:16:46
barahir

#2 Aprok: Víme o tom, uděláme titulky a zítra to vydáme. :-)

redaktor
13.7.2015 | 18:18:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny