Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Finální verdikt

Finální verdikt

Konečně tady máme oficiální zprávu NBC. Ovšem není se moc z čeho radovat, ba naopak. Snaha fanoušků po celém světě dělat jakékoliv akce týkající se hrdinů se nepovedla. Na NBC ani jinou televizi to nezapůsobilo. Je konec.

0 0
22.9.2010

Asi píšeme to, co většina z vás už ví, ale tak pro pořádek si to shrneme. Heroes se v tomto roce nedočkáme. Veškeré naděje jsou pohřbené. Mini-série a celovečerní film se neplánují. Dalo se to už několik týdnů i čekat. NBC si na finální slovo dávala celkem na čas a téměř většina z hlavních herců Hrdinů se už zapsala jiné televizi či jinému projektu. Tudíž i kdyby NBC chtěla Heroes vrátit, popravdě by neměl naše hrdiny kdo hrát. Heroes tak po 4 letech končí na našich obrazovkách s otevřeným koncem. Otevřený konec ale nemusí být úplně nazmar, protože to znamená, že se s Hrdiny můžeme setkat např. v knize nebo v komiksech. Naděje zůstává i ta, že jiná televize odkoupí práva a dá starou partu dohromady. To se ale moc často nestává, tak s tím tolik nepočítejte.

Jelikož jsme říkali, že když nebudou pokračovat Hrdinové v televizi, vytvoříme si vlastní příběh, který uzavře všechny nezodpovězené otázky a ukončí celou ságu Hrdinů, tak teď přichází naše chvíle. Od pondělí (27. září 2010 večer) začíná naše alternativní Volume 6 – Brave New World. Epizody budou vycházet každý týden. Zatím se plánuje 22 epizod. Pro bližší informace klikněte sem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama