Heroes (Hrdinové) Finální verdikt

Finální verdikt

Finální verdikt

Konečně tady máme oficiální zprávu NBC. Ovšem není se moc z čeho radovat, ba naopak. Snaha fanoušků po celém světě dělat jakékoliv akce týkající se hrdinů se nepovedla. Na NBC ani jinou televizi to nezapůsobilo. Je konec.

0 0
22.9.2010

Asi píšeme to, co většina z vás už ví, ale tak pro pořádek si to shrneme. Heroes se v tomto roce nedočkáme. Veškeré naděje jsou pohřbené. Mini-série a celovečerní film se neplánují. Dalo se to už několik týdnů i čekat. NBC si na finální slovo dávala celkem na čas a téměř většina z hlavních herců Hrdinů se už zapsala jiné televizi či jinému projektu. Tudíž i kdyby NBC chtěla Heroes vrátit, popravdě by neměl naše hrdiny kdo hrát. Heroes tak po 4 letech končí na našich obrazovkách s otevřeným koncem. Otevřený konec ale nemusí být úplně nazmar, protože to znamená, že se s Hrdiny můžeme setkat např. v knize nebo v komiksech. Naděje zůstává i ta, že jiná televize odkoupí práva a dá starou partu dohromady. To se ale moc často nestává, tak s tím tolik nepočítejte.

Jelikož jsme říkali, že když nebudou pokračovat Hrdinové v televizi, vytvoříme si vlastní příběh, který uzavře všechny nezodpovězené otázky a ukončí celou ságu Hrdinů, tak teď přichází naše chvíle. Od pondělí (27. září 2010 večer) začíná naše alternativní Volume 6 – Brave New World. Epizody budou vycházet každý týden. Zatím se plánuje 22 epizod. Pro bližší informace klikněte sem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny