Heroes (Hrdinové) Hachiro, Miko, Ren: Kdo z nich je člověk?

Hachiro, Miko, Ren: Kdo z nich je člověk?

Hachiro, Miko, Ren: Kdo z nich je člověk?

Desátá epizoda nám udělala ještě větší zmatek v tom, jak je to s japonskou trojicí, do které patří Hachiro Otomo, Miko Otomo a Ren Shimosawa. Pojďme si to s odstupem času rozebrat ještě jednou.


16 0
26.11.2015

Už máme potvrzeno, že současná Miko byla postava z počítačové hry, kterou její otec Hachiro vytáhl do skutečného světa, když zjistil, jakou chybu udělal uvězněním Hira do Pevnosti věčnosti. Neměli jsme však žádný důvod domnívat se, že její společník Ren, který ji podle svých slov zná právě z počítačové hry Evernow, není skutečný člověk. Až do desáté epizody 11:53 to Odessa.

V této epizodě je Ren v časové linii následující po té, co se Miko vrátila do Evernow, aby Hira z Pevnosti času osvobodila a sama se tak obětovala. Rena pronásleduje neznámý člověk v masce šóguna, kterého vidí pouze on – už to je divné. Ren šóguna následuje, až se dostane do tréninkové místnosti samurajů a tam se mu šógun odhalí jako Hachiro Otomo.


Hachiro Renovi sdělí, že oba jsou vytvoření a poslal je skutečný Hachiro Otomo z budoucnosti. Jak tomu máme rozumět? Je Ren od začátku oživlý program, stejně jako Miko, vytvořený za účelem dělat jí společníka? To nám ukáže až podoba věcí příštích.

Ren dostane za úkol najít Miko v budoucnosti a musí se tak dostat do Odessy, aby se pokusil odcestovat spolu s ostatními lidmi od Ericy. Na cestu dostává klíč ve tvaru symbolu Takeza Kenseie, který nás provází takřka celým seriálem.

Ren se v desáté epizodě setkává s Hachirem, který mu předá klíč se známým symbolem šroubovice. (Foto: NBC)

Myslíte si, že se potká Miko ze hry se skutečnou Miko? A je podle vás Ren také vytáhlou postavou ze hry?

Diskuze /4

Hero_one

Jestli se potká Miko ze hry se skutečnou Miko? To už se přeci stalo – v posledním díle, když se herní Miko v budoucnosti dostala do města a potkala se se svým otcem. Skutečná Miko tam přeci leží na stole napíchnutá vedle ostatních uvězněných vyvinutých. Což mimo jiné znamená, že skutečná Miko má nějakou zajímavou schopnost, jinak by jí Erika nechtěla věznit. Jestli se potká herní Miko a živá skutečná Miko – to je otázkou – zda tam není nějaký klíč, který spouští herní Miko jen v případě, že je skutečná Miko uvězněná v líhni s ostatními vyvinutými. Uvidíme. A ohledně Rena, zajímavá myšlenka – to že je taky jen program vyvinutý Hachirem. A když se zamyslím zpětně na Renovi scénky a to jak se v seriálu objevil – je to klidně možný fakt.

26.11.2015 | 22:20:27
crazyWolf

Hachiro na Renovu otázku „Jste skutečný?“ odpoví „Jsme vytvořeni.“ Nemohl myslet spíš sebe a ty samuraje? Podle mě, kdyby chtěl mluvit jen o sobě a Renovi, tak by řekl něco jako „Jsme oba vytvořeni.“ Ale jinak zajímavá hypotéza :)

27.11.2015 | 9:38:57
jasonpileek

Asi jak jsem to sledoval s těma slovenskýma titulkama, tak mi to i nějak uniklo, že řikal, že jsou oba oživlý software .. :D A já pořád nechápal, že vidí ty fiktivní postavy potom co se dotknul hlavou toho svého notebooku :) Spíš sem to chápal, že se s nim spojil právě přes ten notebook , kdy dostal pecku, když na něj lehnul hlavou a pak viděl ty hologramy :D

27.11.2015 | 18:47:16
Angi

Ren aby byl vytvořený a rovnou měl takovou komunitu na netu, že mu pošlou prachy na letenky?

27.11.2015 | 20:41:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny