Heroes (Hrdinové) Heroes Reborn hra vychází 12. ledna

Heroes Reborn hra vychází 12. ledna

Heroes Reborn hra vychází 12. ledna

Konečně známe datum vydaní dlouho očekávané hry Gemini: Heroes Reborn, která vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One 12. ledna.


7 0
3.1.2016

Gemini je akční adventura z pohledu první osoby, která vypráví příběh Cassandry, mladé dívky, která musí použít své nově nalezené síly, aby zachránila sebe a svého přítele z temné vládní organizace.

Hra vyjde 12. ledna a bude stát 14,99 dolarů, což je až překvapivě nízká cena. Původně se s vydáním hry počítalo už v loňském roce, ale zřejmě nastaly nějaké průtahy a to může být také jedním z důvodů, proč se pouhé tři zbývající epizody první řady odvysílají až v lednu.


Hru mají na svědomí vývojáři z Phosphor Games, což je společnost, která se už skoro 10 let snaží dostat na trh svou vlastní superhrdinskou hru. Gemini není touto hrou, ale je to další milník na dlouhé a klikaté cestě pro vývojáře z Phosphor Games, jak dostat své myšlenky na světlo světa.

Vývojáři se tedy snažili oživit část svých myšlenek, které plánovali vložit do nikdy nevydaných her Hero a Procitnutí. Projekt Procitnutí se dokonce v roce 2013 ocitl na Kickstarteru, ale v crowdfundingové kampani se nevybral dostatek peněz.

Začátkem roku 2015 byla jasné, že se Heroes vrátí na NBC a vydavatel souvisejících materiálů se seriálem, Imperative Entertainment, oslovil Phosphor Games, aby vytvořili již dříve vydanou mobilní hru Enigma a jejího plnohodnotného sourozence Gemini.

Pracovali jsme na této myšlence od roku 2006 a nikdy jsme úplně… dotkneme se toho, budou tam části nápadů ze hry Hero a dalších.

Jsme tedy zvědaví, jak si nová Heroes hra povede a zda obstojí u fanoušků seriálu.

Thumbnail Play icon

(Trailer ke hře Gemini: Heroes Reborn)

Foto: Imperative Entertainment

Diskuze /3

Peccoskaify

Pracovali jsme na této myšlence od roku 2006…tehdy jsme i udělali veškerou grafickou stránku hry. To je hnus velebnosti.

3.1.2016 | 20:44:12
mike83cz

Je docela zvláštní, že o téhle hře slyším úplně poprvé až teď a to se scénu snažím sledovat. Bohužel to ale vypadá na klasický případ kampaňové hry. S nevelkým rozpočtem to vyvinuli lidi, co pravděpodobně nemaj s AAA mnoho zkušeností. Vizuál je slabej a bojím se, že hratelnost na tom bude přinejlepším stejně.

3.1.2016 | 22:54:14
lopee

Takřka dva roky starému Wolfensteinovi to nesahá ani po kotníky. Ale to je hry jiné kategorie. Ovšem třeba i takové Far Cry 1 mi v době vydání přišlo mnohem lepší. A vlastně i teď. Také je dost vypovídající ta cena. Být to free-to-play, tak neřeknu. Ovšem uznávám, že soudit podle krátkého videa není dobré. Ovšem i tak se za tu cenu dá sehnat spousta lepších her – třeba i hodně starých, ale o to lepších.

3.1.2016 | 23:45:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny