Heroes (Hrdinové) Osud Claire bude už brzy zodpovězen

Osud Claire bude už brzy zodpovězen

Osud Claire bude už brzy zodpovězen

Zajímá vás, co se stalo s Claire poté, co v cirkusu bratrů Sullivanových odhalila celému světu, že existují lidé se schopnostmi?


16 0
5.8.2015

V našem starším článku jsme vás informovali o komiksech, které budou vycházet od 25. září a budou volně navazovat na seriál. Původní informace byly takové, že jsme se měli dočkat pouze pěti čísel, nakonec jedno číslo bylo přidáno a bude věnované roztleskávačce Claire Bennetové.

První číslo se bude jmenovat Brave New World, což je název, který většině z vás bude povědomý. Takto se totiž jmenovala i poslední epizoda čtvrté řady a měla se tak jmenovat celé další Volume ještě v době, kdy se plánovala pátá řada s původním obsazením. O tento první komiks se postaral David Bishop.


Druhý komiks ponese název A Matter of Trust a napsal ho Timothy Zahn. Komiks bude pojednávat o knězi s temným tajemstvím. Třetí číslo se bude jmenovat Nobody a o příběh se postaral Kevin J. Anderson společně s Peterem J. Wacksem. Zde se setkáme znovu s novou postavou a novou schopností.

(Co se asi stalo s roztleskávačkou, co celému světu odhalila, čeho je schopná? Foto: NBC)

Čtvrtý, zatím nepojmenovaný komiks, bude pojednávat o vražedném páru, kteří se zaměří na osobu, která bude těžko polapitelná. Příběh napsal Duane Swierczynski. Páté číslo od Stephena Blackmooreho bude o korupci v policii a zatím také nemá oficiální název.

A konečně poslední komiks ponese velice zajímavý název Save The Cheerleader, Destroy The World (Zachraň roztleskávačku, znič svět), což je úprava původního a asi nejznámějšího sloganu Hrdinů „Zachraň roztleskávačku, zachraň svět“. Tento poslední příběh bude pojednávat o Claire a o tom, co se stalo, když celému světu vyzradila, že existují lidi se schopnostmi. Příběh napsal Keith De Candido.

Dřívější zvěsti nám už trochu odhalily její osud, ale jelikož to nebylo vidět v traileru, nemohli jsme si být ničím jistí. Nyní se k celé situaci vyjádřil tvůrce Tim Kring, pokud si nechcete kazit překvapení, tak dál nečtěte:

Claire je skutečně mrtvá, nemáme ji očekávat živou v nové sérii.

Diskuze /7

scottt1

mohli by ste sem dat aj ten komiks?

#2 tom99
6.8.2015 | 10:13:42
tom99

#1 scottt1: Komiks, jak se ostatně dočteš v článku, bude vycházet od 25. září.

webmaster
7.8.2015 | 9:15:06
legoxxx

omg já kliknul na spoiler a jsem teprve na začátku 3. série :D :D

11.8.2015 | 0:14:22
Starfish

Mají držitele ceny HUGO Timothyho Zahna? Super, to by nemuselo být vůbec marný.

„Save The Cheerleader, Destroy The World“ Claire měli useknout hlavu dokud měli čas. Já jsem to říkal hned od první série. :D

#5 Starfish
překladatel
11.8.2015 | 12:44:24
Starfish

#4 Starfish: Mimochodem, nečetl jsem spoiler, takže je to jen výkřik, pokud je to pravda tak o tom nevím. ;)

překladatel
11.8.2015 | 12:56:29
majki321

Neviem čo si o tom mam myslieť ked jedna z hlavných postav nebude v 5 serii a nik nevie čo sa s Claire stalo :(

#7 Badmaniak
13.8.2015 | 9:15:58
Badmaniak

#6 majki321: Bude to pomalu vysvětlené.

9.9.2015 | 13:48:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !