Heroes (Hrdinové) Spoilerové střípky

Spoilerové střípky

Spoilerové střípky

Přinášíme vám předvánoční spoilery, které se budou týkat nadcházejících epizod, které uvidíme v následujícím roce. Spoilery nejsou až tak převratné, moc o novém ději se nedozvíme, ale rozhodně stojí za zmínku.

  • George Takei (Hirovo otec Kaito Nakamura) se znovu objeví. Konkrétně se objeví v epizodě 4×16 s názvem Pass/Fail.
  • V příštích epizodách opět uvidíme Deanne Bray (Emma) a Deanne se na facebooku svým přátelům svěřila, že by se měla ještě objevit v 5 dílech. Kritici si myslí, že její postava (a schopnost) je zcela zbytečná, tvůrci nám ale slibují, že Emma do příběhu zapadne a dozvíme se více o její schopnosti.
  • V nejbližších dílech objeví Noah velikou Samuelovu slabinu a pochopitelně toho využije. Hiro se nějak znovu spojí s Andem a přivede je to na stejné místo. Společně se budou snažit zachránit Mohindera.
  • A jako poslední vám přinášíme trailer na příští epizodu. Trailer není nijak spoilerový, ale pár nových záběrů uvidíme (příští díl se zřejmě bude točit okolo Nathanova pohřebu). Zajímavý je ke konci videa Sylarovo výkřik a jeho věta: „Kdo ví, možná ten svět nakonec zachráním přeci jenom já:“ Trailer si můžete prohlédnout zde.
0 0
23.12.2009

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny