Heroes (Hrdinové) Trailer už vidělo pár vyvolených, co se v něm stalo?

Trailer už vidělo pár vyvolených, co se v něm stalo?

Trailer už vidělo pár vyvolených, co se v něm stalo?

Trailer na nové Hrdiny v současnosti vidělo už pár lidí, jaké jsou tedy první ohlasy? A má seriál stále co nabídnout?


15 0
23.5.2015

NBC představilo pár vyvoleným trailer na Heroes: Reborn a na internetu se už objevily první střípky z traileru. Zatím se neví, kdy NBC uvolní ukázku mezi širokou veřejnost, ale zdá se, že první trailer tu bude v následujících dnech/týdnech. Pokud si nechcete kazit překvapení a chcete si počkat až na samotný trailer, radši přestaňte číst, některé informace jsou poměrně spoilerové.


(Logo nových Hrdinů. Foto: NBC)


Zde jsou střípky ze samotného traileru:

Temná atmosféra – Celý trailer se nese poněkud v temné atmosféře a byl dost přirovnáván ke svým bratříčkům X-menům, konkrétně k filmu Days of the future past.

Navazuje se na události ze 4. řady – Heroes: Reborn skutečně budou navazovat na konec předchozí řady, kdy Claire celému světu ukázala, že existují lidé se schopnostmi. Samotný svět se nadpřirozených lidí bude bát, označí je za nepřátele a většina z nich už bude dávno mrtvých. Přinejlepším se budou před širou společností skrývat.

Osud Mohindera Sureshe – Mohinder Suresh není jako postava potvrzena pro nové řadu, zřejmě by ale o něm mohla být řeč. Samotnou společností bude označen za teroristu. Těžko říct, zda to bude kvůli tomu, že Mohinder pomáhal ostatním lidem se schopnostmi, nebo se vláda samotná dozvěděla o jeho nadpřirozené síle.

Claire Bennet – V traileru je pohled na pomník Claire Bennetové. Zdá se, že dívka s regeneračními schopnostmi je skutečně mrtvá. Nebo svou smrt narafičila?

Příběh Noaha Benneta – Noah se pokouší žít normální život jako prodejce papírů, jak už to několikrát zkoušel v předchozích sériích. V traileru Noaha navštíví zatím neznámá postava, která si myslí, že Noah ještě může být prospěšný a chce, aby se vrátil do akce. Jako připomínku toho, co býval, mu dává jeho klasické, hranaté brýle.


(Kiki Sukezane možná navlékne na sebe maskovaný kostým. Foto: NBC)

Hiro z budoucnosti – Zdá se, že už nemusíme čekat radostného, vtipného a stále pozitivního Hira. V traileru je prý vidět Hiro, který se nápadně podobá tomu z budoucnosti, jak jsme ho již mohli vidět v epizodě s01e20 – Five Years Gone.

Maskovaná hrdinka? – Kiki Sukezane si zahraje postavu pojmenovanou Miko Otomo. V traileru otevírá krabici, ve které je meč Hira Nakamury a také kostým, který nápadně připomíná oblek ninjů. A pozor, je u něho i maska. Přišel čas konečně pro maskované hrdiny i v tomto seriálu?

Nový záporák Luke Collins – Role Zachary Leviho byla už odhalena, zahraje si Luka Collinse. Z prvního traileru to zatím vypadá, že Luke bude novou zápornou postavou v seriálu. V určitý moment promlouvá k neznámé skupině lidí a prohlásí:

Tyto schopnosti. Nejsou přirozené. Ti lidé nejsou bezpeční a nedá se jim věřit. A já vidím jen jedno řešení.

Následně Luke vstane, vytáhne zbraň a zabije všechny lidi v místnosti. Zdá se, že se buď jednalo o lidi se schopnostmi, nebo o skupinu, která nesdílela jeho názor. Brzy se to snad dozvíme.


(Nová postava Luke Collins se s ničím mazlit nebude. Foto: NBC)

Záhadná žena na závěr – V samotném závěru traileru neznámá žena hovoří k zatím neviděné postavě a prohlašuje:

Všechno se stalo mnohem rychleji, než jsme si mysleli. Nevím, zda to dokážu ještě mít pod kontrolou.

Ti, co viděli trailer na Heroes: Reborn, byli poměrně nadšení. Líbila se jim temná atmosféra a z ukázky bylo cítit napětí. Nejlepším momentem traileru je prý scéna, kdy Noah přebírá zpět své typické brýle – je to jakoby se superhrdina vracel ke svému původnímu kostýmu.

Co říkáte na útržky z nového traileru a těšíte se na novou ukázku k Heroes: Reborn?

Diskuze /14

komja

Už se těším :)

23.5.2015 | 15:21:00
Scrappak

Zachari Levi záporák!!!! JEEEEEEEJ!!!

23.5.2015 | 17:43:38
tomsn40

Už teď vím že Luke Collins pro mě bude nejoblíbenější postava!! :D

23.5.2015 | 17:51:59
Aprok

já se těším na všechny ale zatím vede Hiro :)

23.5.2015 | 23:57:33
Nitram92

Luke Collins si docela zahrává. Obyčejný člověk proti lidem se schopnostmi – to pro něj nedopadne dobře :)

24.5.2015 | 8:31:26
IngloriousBastard

ja osobne nemám rád tu tematiku kedy všetci nenávidia ludi so schopnpstami a uznačujú ich za neprirodzených, nebezpečných a nepriateľov… o tom sú celí X-meni, bolo to aj v Supermanovi, najnovšie to bude aj v tretom Capitanovi Americe – ja viem , je to logický postoj ale už sa z toho stava cliche… a hlavne ja osobne som z toho nervozny, lebo nemam rad prejavy hejterizmu, toho mame dosť aj v skutočnom živote. Inak super.

24.5.2015 | 9:14:38
Henry812

Tak toto znie uplne užasne! Bol som už zmiereny s tým že nas čaka reštart ktorý bude len volne nadväzovať :-D. Nakoniec to bude priama 5.seria čo je asi najlepšia sprava za dlhu dobu :-D. Snad sa vrátia k nedoriešenej vízie buducnosti z 3.serie kde bola cela Zem zničena prave kvôli tomu že sa odhalili ludia so schopnosťami. Podla traileru to tak znie :-D.

24.5.2015 | 13:03:21
Ridos

Claire mrtvá vždyť je prakticky nesmrtelná to není možný. Pokud teda nepřišli na to jak jí zabít

#9 tom99 #11 komja
24.5.2015 | 16:48:48
tom99

#8 Ridos: Kulka do hlavy by měla fungovat. Ve druhé sezóně Adam vysvětluje Peterovi, že se dokáže vyléčit ze všeho, ale kulku do hlavy nerozchodí, takže Claire lze zabít – ostatně Adam měl stejnou schopnost jako ona a také zemřel. Sice to bylo za okolností, kdy mu Arthur Petrelli ukradl schopnost a Adamovo tělo začalo stárnout a stárnout, až umřel, ale stále to nemění nic na tom, že i člověk s regeneračními schopnostmi může zemřít :-)

webmaster
24.5.2015 | 16:54:19
Simuska272

Jak můžou dát Zacha na záporáka!! to nechápu!!!!

24.5.2015 | 21:03:46
komja

#8 Ridos: Jako já si myslím, že jí jako nezabili. I kulku by přežila pokud by ji vytáhli tak by byla „živá“, ale v jednom díle to bylo tak, že v hlavě měla nějakou větev a teprve až tu větev vytáhli tak zase ožila ;)

24.5.2015 | 21:25:28
Lucifrid

Heroes jsou moje srdcovka a doufám, že budou stejně tak napínaví a budou mít stejně takové cliffhangery (na které budu nadávat :D), jako originál :)

webmaster
25.5.2015 | 0:06:56
Allien9

No, aspoň trailer zní dobře. Snad tam bude zmínka o všech původních Hrdinech (nejen o Claire), ráda bych věděla, co se s mými oblíbenci stalo.

25.5.2015 | 16:34:42
Yontalcar

Hezký popisek traileru, to se musí nechat. Teď už jen k oné pomyslné dokonalosti stačí, aby NBC dodalo obraz a zvuk :-)

redaktor
26.5.2015 | 2:39:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny