Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Zítra začínáme

Zítra začínáme

Po Vánocích a Silvestru vás celý náš tým vítá zpět. Po odpočinku, který jsme si snad všichni dopřáli, se vrácíme opět do normálu a mezi tím ani nechybí pokračování 4. sezóny Heroes, která pokračuje hned dvojitou epizodou už zítra. Ještě ale než si vychutnáme zítřejší epizodu, pojďme se podívat, co nás čeká v nadcházejících dílech.

  • Hiro, kterému se stále a stále zhoršuje nádor na mozku, se vydává za svým přítelem Andem, ale nevědomky, Hiro se v nadcházejících dílech bude chovat trochu divně.
  • Mohinder se brzy objeví na scéně. A zřejmě zato bude moct Hiro s Andem, kteří si k němu nějak dokáží najít cestu a z psychiatrické léčebny ho osvobodí.
  • Samuel bude pokračovat v naverbování dalších lidí do rodiny (bude tahat do svého spolku Emmu) a taky se bude snažit dostat zpět svojí lásku Vanessu.
  • Angela bude varovat Noaha o blížícím se nebezpečí. Ten mezitím bude přemlouvat Matta, ať mu pomůže porazit Samuela. Ve stejnou chvíli se Sylar vydá za Claire a Hiro se teleportuje do minulosti, kde se setká se svým otcem.
0 0
4.1.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama