Heroes (Hrdinové) Zítra začínáme

Zítra začínáme

Zítra začínáme

Po Vánocích a Silvestru vás celý náš tým vítá zpět. Po odpočinku, který jsme si snad všichni dopřáli, se vrácíme opět do normálu a mezi tím ani nechybí pokračování 4. sezóny Heroes, která pokračuje hned dvojitou epizodou už zítra. Ještě ale než si vychutnáme zítřejší epizodu, pojďme se podívat, co nás čeká v nadcházejících dílech.

  • Hiro, kterému se stále a stále zhoršuje nádor na mozku, se vydává za svým přítelem Andem, ale nevědomky, Hiro se v nadcházejících dílech bude chovat trochu divně.
  • Mohinder se brzy objeví na scéně. A zřejmě zato bude moct Hiro s Andem, kteří si k němu nějak dokáží najít cestu a z psychiatrické léčebny ho osvobodí.
  • Samuel bude pokračovat v naverbování dalších lidí do rodiny (bude tahat do svého spolku Emmu) a taky se bude snažit dostat zpět svojí lásku Vanessu.
  • Angela bude varovat Noaha o blížícím se nebezpečí. Ten mezitím bude přemlouvat Matta, ať mu pomůže porazit Samuela. Ve stejnou chvíli se Sylar vydá za Claire a Hiro se teleportuje do minulosti, kde se setká se svým otcem.
0 0
4.1.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny