Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Chandra Suresh

Chandra Suresh

Schopnost: žádná

Sezóny 3
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Chandra je genetický vědec a otec Mohindera Sureshe. Chandra věří, že existují lidé, kteří mají nadpřirozené schopnosti, a rozhodne se je najít. Když ale narazí na prvního, záhadného Gabriela Graye, začíná se potýkat s něčím opravdu zvláštním. Gabriel loví a zabíjí jiné výjimečné lidi, aby získal jejich schopnosti. Protože ho Chandra není schopen pochopit, Gabriel přijímá jméno Sylar a Chandru zabije.

Volume 4 – Fugitives

V roce 1961 Chandra vedl na místě Coyote Sands vládní výzkum, kam pozval zvláštní děti, o kterých věřil, že mají schopnosti. Zde se Chandra setká například s Angelou Petrelliovou, Danielem Lindermanem, Bobem Bishopem a Charlesem Devauxem. Celý experiment ale nedopadá dobře, když sestra Angely Alice zničí celý tábor. Projekt se navždy uzavírá a svět se tak nikdy nedozvídá o lidech se schopnostmi.

Volume 5 – Redemption

V Coyote Sands Chandra objevil velice zvláštního chlapce. Chlapce, který může mít velikou moc, když kolem sebe bude mít příliš velké množství jiných lidí se schopnostmi. Tím člověkem je Samuel Sullivan. Když Mohinder vidí tento starý záznam z Coyote Sands, rozhodne se okamžitě jednat, a vydává se do Karnevalu bratrů Sullivanových Samuela zastavit a varovat jeho bratra.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Na jednu stranu jsem si ho oblíbila, ale na druhou mi na něm vždy něco vadilo.

5.3.2021 | 18:40:14
tom99

Příjemný vědec, který by nám toho dost vysvětlil, škoda, že nevydržel déle…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:50:47

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama