Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Claire Bennet

Claire Bennet

Schopnost: buněčná regenerace

Sezóny 4
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Kolem Claire se točí celý příběh Hrdinů. „Zachraň roztleskávačku, zachraň svět“ – tak zní pořekadlo, které jasně říká, že Claire je ze všech výjimečných nejdůležitější. Umí se léčit a pokud její schopnost získá Sylar, který ostatním vyvinutým lidem bere schopnosti, stane se neporazitelným, a nastane temná budoucnost, do které nahlédl Hiro Nakamura. Peter Petrelli naštěstí Claire zachrání a změní budoucnost, problémy Claire ale budou provázet dál. Se svým otcem Noahem se budou muset schovávat před Společností, která po nich pátrá.

Volume – Generations

Claire, Noah a zbytek rodiny se stěhuje do Costa Verde, tam Claire začne chodit do nové školy a pozná Westa, se kterým začne krátce chodit. Do křížku se Claire dostane i se Společností a jejich novým vůdcem Bobe Bishopem a hlavně jeho dcerou Elle. Když si Claire bude myslet, že její otec zemřel, rozhodne se celému světu povědět, že existují výjimeční lidé, ale nakonec ji v tom zabrání Noah, který byl po postřelení od Mohindera Sureshe záchráněn zázračnou Claiřinou krví.


Volume 3 – Villains

Claire v Costa Verde čeká nečekaný host – Sylar, který si konečně bere její schopnost. Zároveň jí také řekne, že je jiná než ostatní. V něčem výjimečná. Až časem Claire zjišťuje, že má v sobě jakýsi katalyzátor, látku, která je zapotřebí k dokončení séra pro dávání schopností i obyčejným lidem. Claire se po incidentu se Sylarem chce naučit sama bránit, chvíli si hraje na agentku Společnosti, ale když přijde o život její vlastní matka Meredith, rozmýšlí si to a vrací se zpět ke svému normálnímu životu.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda začne na rozkaz Nathana Petrelliho chytat všechny výjimečné lidi, Claire má volňáska a jako jedna z mála není lovena. Jelikož má ale spoustu přátel mezi výjimečnými, začne jim pomáhat a spoustu jich zachrání. Volňásek ale končí ve chvíli, když Nathan ztrácí kontrolu nad operací. Claire má tak šanci se vůbec poprvé pořádně poznat se svým biologickým otcem. Bohužel o něj vzápětí hned přijde, když ho zabije Sylar, ale o tom Claire nemá ani ponětí, protože Noah, Angela a hlavně Matt Parkman zařídili, aby si Sylar myslel, že je Nathan.

Volume 5 – Redemption

Claire nastupuje na vysokou, ale problémy ji provázejí i sem. Její spolubydlící je zabita a Claire se musí poprat s neviditelnou Rebeccou. Ta právě zabila Claiřinu spolubydlící a celou dobu ji chtěla izolovat od přátel. Vše dělala Rebecca kvůli tomu, aby se s Claire dalo manipulovat, a snadno se přidala ke Karnevalu Samuela Sullivana. Chvíli Claire Samuelovi věří, pak ale zjistí, co je to za zrůdu, a proč přivádí tolik výjimečných lidí do Lunaparku. Na poslední chvíli Samuela s ostatními přáteli zastavuje. Po jeho zatčení Claire usoudí, že svět je připraven dozvědět se pravdu o výjimečných, a celému světu předvede, co dokáže.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Claire nebyla špatná a chápala jsem ji, ale přesto, i když jsem ráda, že vše přežila a je nesmrtelná, tak mi na ní přesto všechno něco vadilo. :)

5.3.2021 | 17:56:26
lordek

super postava doufam ze bude v reborn zrovna jsem u 4×11…myslite si ze je sance na dalsi serial ci zaverecny film?

8.3.2020 | 20:22:25
Ellyse

Ze začátku jsem ji měla ráda, ale pak mě začala hrozně prudit, hrála si na bůh ví co, akorát všem ztěžovala situaci a dělala ze sebe bojovnici. Chová se jako sebestředný rozmazlený spratek, a místo aby poslechla dospělý a schovala se, pořád musí přidělávat problémy. Zklamala mě.

1.2.2017 | 16:43:43
VampKošilka

Claire je svým způsobem má oblíbená postava, jen nechápu, co jí štvalo na schopnosti regenerace. Ta schopnost jí život nekomplikovala(krom toho, že jí chtěl Syler) a k tomu se furt snažila nějak bojovat, i když na to neměla vlohy. Jinak jí mám ale ráda, ovšem nepopřu, že mě někdy rozčilovala.

1.2.2016 | 10:52:34
Roaniczka

Mě se postava Claire velmi líbí … to je tak všechno, co k tomu dodat.

28.1.2016 | 16:49:07
Cherry1824

Je mi strašně líto, že mé oblíbené herečce musím dát 80%. Ale tato postava mě nikdy nenadchla. Jsem jediná, komu přijde, že Claire je jen rozmazlený spratek? Ona má jednu z nejlepších schopností! A to je jí málo. Furt se někam cpe, chce něco dokázat, i když očividně na to nemá… :(

5.1.2016 | 20:56:11
Pepe891

Nesmrteľná Teenegerka zaujímave.Najlepšia ženská postava v seriály.

20.5.2013 | 12:34:02
TONYNKO

Claire je v pohode. Len mi vadilo že je asi jediny človek na planete, ktroemu by vadila regeneracia. No a potom ešte lesbická zaležitost vo Volume 5. To zabili.

17.10.2012 | 21:22:53
doriangray

Peter je nejlepší

8.10.2011 | 21:33:13
doriangray

Peter je nejlepší

8.10.2011 | 21:30:42

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama