Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Eden McCain

Eden McCain

Schopnost: přesvědčování

Sezóny 1
2006 - 2007

Volume 1 – Genesis

Eden je agentkou Společnosti, která často spolupracuje s Noahem Bennetem a Haiťanem. Její schopnost se velice hodí pro Primatech, protože dokáže přijmout téměř kohokoliv, aby udělal, co ona chce. Společně s Noahem přesvědčí Isaaca Mendeze, aby namaloval obraz, který jim ukáže, kde se skrývá Sylar. Toho dokáže Eden také chytit, ale Sylar ji přechytračí a později ji zabíjí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Už od začátku mi na ni něco nesedělo. Moc se mi nelíbilo, jak zneužívala ostatní, jen kvůli Primatechu, ale takový konec si ale nezasloužila.

5.3.2021 | 18:53:42
tom99

Hrozně otravná agentka…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:48:22

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama