Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Emma Coolidge

Emma Coolidge

Schopnost: vidí barvy zvuků, pomocí hudby přivolá k sobě lidi

Sezóny 1
2009 - 2010

Volume 5 – Redemption

Emma pracuje na recepci v nemocnici, i když její potenciál podstatně skrývá víc. Je velice dobrou doktorkou, má k tomu všechny předpoklady, ale nechali školy poté, co její synovec zemřel, když ho zrovna hlídala. Emma u sebe zpozoruje novou schopnost a Peter Petrelli ji uvede do světa plného schopností a vše ji vysvětlí. Jednou za Emmou přichází Samuel Sullivan, který ji naverbuje do své rodiny. Emma se tam vydává, ale nechce v Karnevalu zůstat. Samuel ale vždy dostane to, co chce, a pomocí Doylea ji přinutí, aby přivolala všechny možné lidi do Central parku, aby jim Samuel mohl ukázat, jakou sílu má a co dokáže.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Emmu jsem si hodně oblíbila a herečku znám moc dobře z jiného seriálu. I tady se své role chopila na výbornou a moc se mi líbila. :)

5.3.2021 | 19:38:28
tom99

Zpočátku dost otravná postava, posléze to bylo lepší a nakonec pro ni Kring dokázal najít uplatnění a její schopnost měla význam :)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 17:14:42

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama