Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

West Rosen

West Rosen

Schopnost: létání

Sezóny 1
2007 - 2008

Volume 2 – Generations

West chodí na střední školu v Costa Verde, kde se seznámí s Claire Bennet. Postupem času, když Claire zjistí, že West umí létat, prohloubí svůj vztah. Ten ale nevydrží příliš dlouho, protože Claire je nucena řešit jiné problémy a neshodnou se na tom, že Claire chce odhalit celému světu, co výjimeční lidé dokážou. West se bojí, co by lidi mohli vyvinutým udělat a rozhodne se s Claire už dále nevídat. West se tak Claire ve špatném rozchází. Jsou ale nadálými přáteli na facebooku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Na jednu stranu sympatický mladík na druhou stranu mi na něm něco vadilo.

5.3.2021 | 19:02:50
Cherry1824

A to jsem s hodnocením velmi mírná. Jsem jediná komu tak lezl na nervy? Nijak v příběhu nevynikal. Možná to bylo špatným výběrem schopnosti – a to ze strany tvůrců.- Protože mít v jednom seriálu 2 postavy se stejnou schopností je docela únavné a hlavně postava nemá šanci diváka zaujmout. Možná kdyby mu byla zvolena jiná schopnost, hodnotila bych kladněji.

5.1.2016 | 20:36:17
tom99

Proč musel umět létat? Proč neměl jinou schopnost?

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:53:43

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama