Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Going Postal

Going Postal

Série web-epizod

0 0
19.9.2010

V roce 2008, v období mezi 2. a 3. řadou Heroes, se na oficiálním webu seriálu objevila první serie web-epizod, která se jmenovala Going Postal. Tato série je složená z celkem 3 dílů, ve kterých se seznámíme s novým, zcela neznámým hrdinou, který má schopnost „extrémně silných hlasivek“. Jako vždy se o něm dozvěděla i všemocná Company a poslala pro něj dva své agenty. Okolo web-epizod Going Postal byl docela velký povyk a fanoušci na internetu zuřivě diskutovali o této web-sérii a chtěli další. Obrovský internetový úspěch Going Postal vyústil v to, že se NBC rozhodla udělat ještě několik sérií dalších web-epizod, a Heroes se stali jedním ze seriálů s největším počtem web-epizod vůbec. Velká diskuze se rozběhla okolo toho, jestli se hlavní hrdina objeví v nadcházející 3.řadě seriálu, a všeobecně se mělo za to, že ano. Nakonec se tak nestalo a hlavní postavu Going Postal tak v opravdovém seriálu Heroes nikdy neuvidíme.

Názvy epizod a datumy vydání jsou napsány u videí.

1. A Nifty Trick (11.7.2008)

Going Postal – Chapter 1_ A Nifty Trick_arc by Jan_Dvok

2. The House Guest (21.7.2008)

Going Postal – Chapter 2 – The House Guest -… by Jan_Dvok

3. Lets Talk (28.7.2008)

Going Postal – Chapter 3_ Lets Talk_arc by Jan_Dvok

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama