High Maintenance (Zelený servis)
73/100 - 9×

High Maintenance(Zelený servis)

Seriál High Maintenance sleduje příběh bezejmenného poslíčka a dealera marihuany. Původně se jednalo o web seriál na Vimeu, ze kterého se stal seriál stanice HBO.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | HBO | 30 minut
žánr
Komedie, Rodinný

HBO bude od září rozesílat marihuanu po New Yorku

HBO bude od září rozesílat marihuanu po New Yorku

High Maintenance je televizní a webový seriál, který sleduje nejmenovaného dealera marihuany, jak rozesílá produkty svým klientům po New Yorku. Po velkém úspěchu na Vimeu, kde bylo odvysíláno 19 epizod, oznámila stanice HBO, že objednala šest nových dílů. Pokračování seriálu začíná již 16. září.

4 0
29.8.2016

Seriál vytvořili manželé Katja Blichfeld a Ben Sinclair. Sinclair hraje samotného dealera, který je známý pouze jako „The Guy“. Když mu někdo zavolá na mobil, nasedne na kolo a projede nespočetné množství bloků, aby dodal svému klientovi/kama­rádovi trávu.

Zboží prodává výhradně v bytech, na ulici v žádném případě. Asi tušíte proč. To mu však umožňuje nahlédnout do života cizích lidí a dozvědět se jejich zvláštní příběhy.


FOTO: HBO

Právě v tom je tento seriál výjimečný. Nezaměřuje se na přehulené feťáky, kteří nevycházejí z domu. Každá epizoda představuje nové postavy, které spojuje pouze týpek s matrošem.

Dohromady bylo natočeno 19 epizod rozdělených do šesti sérií, délka jedné části se pohybuje od pěti do dvanácti minut. Webový projekt Vimeo několik z nich dokonce finančně podpořilo. Každá epizoda je pojmenována po osobě, která se v daném dílu neobjeví, pouze je zmíněna. Seriál má pozitivní ohlasy a mnoho recenzentů ho zařadilo mezi top seriály na internetu.

Více vám řeknou v krátkém videu samotní tvůrci a manželé v jedné roli.

Thumbnail Play icon

Teaser trailer

Thumbnail Play icon

Budete tenhle (staro)nový seriál sledovat?

Diskuze /2

Remi91

Díky této novince jsem webverzi dneska shlédl a neskutečně mě to bavilo. Parádní příběhy a skvělé herecké obsazení. Moc se těším na plnou seriálovou verzi.

29.8.2016 | 17:44:44
Kafka Tamura

Tak snad to bude časem i někde k sosnutí a časem i titulky. Škoda, že to není na youtube (nebo jsem slepý), už bych s tím o otitulkování otravoval na VČ.

30.8.2016 | 15:40:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama