High School Musical: The Musical: The Series
100/100 - 3×

High School Musical: The Musical: The Series

Seriál pokračuje téměř patnáct let poté, co byl vysílán původní film. Zavede nás opět na místo činu East High. Sledujeme skupinu studentů, kteří se nemohou dočkat večera, kdy uvedou svůj muzikál.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Hudební, Rodinný
redaktoři
Plocan, dannymoro58, pogmanka1


Herecká seznamovačka s Olivií Rodrigo a Joshuou Bassettem

Herecká seznamovačka s Olivií Rodrigo a Joshuou Bassettem

V tomto článku bude pozornost věnovaná ústřední dvojici seriálu High School Musical: The Musical: The Series, kterou můžeme jistým způsobem přirovnat k nám známé dvojce Gabriely a Troye. Jednat se tedy bude o herečku Olivii Rodrigo a herce Joshuu Bassetta.

3 1
2.12.2019

Jako první se zaměříme na Olivii Rodrigo, která v tomto seriálu ztvárňuje studentku Nini. Tato mladá herečka se narodila 20. února 2003 v Kalifornii a můžete ji znát především ze známého seriálu New Girl, kromě toho hrála také v komediálním televizním seriálu Bizaardvark či v rodinném filmu Grace Stirs Up. V současnosti je však známá především právě díky seriálu High School Musical: The Musical: The Series.

Další důležitou hereckou hvězdou seriálu je Joshua Bassett, který v seriálu hraje postavu teenagera Rickyho. Tento mladý herec se narodil v Kalifornii a už od svých sedmi let vystoupil ve více než 30 muzikálových produkcích, působil v reklamách a hrál v krátkých filmech. Má pět sester, které se také věnují divadlu. A nejenže si užívá čas před kamerou, ale i za kamerou, kdykoli je to možné.


V rozhovoru pro Decider jsme se dozvěděli, že Olivia před natáčením tohoto seriálu původní filmy znala a byla jejich fanynkou. Dá se říct, že při sledování High School Musical vyrůstala. Proto pro ni bylo naprosto úžasným zážitkem si zazpívat píseň, kterou kdysi sama poslouchala a nyní mohla být tím, kdo ji bude zpívat. Zážitkem pro ni však bylo i to, že mohla naživo vidět celé prostředí, kde se natáčely původní filmy a třešničkou na dortu byla Sharpayina šílená růžová skříňka.

Také Joshua předlohu znal. Zajímavostí je, že když vznikl první film, bylo mu pět let a postupem času všechny filmy sledoval společně se svou rodinou. To hlavní se však stalo, když mu bylo osm. V místním divadle totiž měl možnost vidět produkci High School Musical, a to ho svým způsobem utvářelo a dovedlo až sem.

Kromě toho se oba herci při natáčení setkali s Chadem a Taylor, což pro ně bylo dalším velkým zážitkem. A napsat několik písní pro samotný seriál High School Musical: The Musical: The Series se stalo splněným snem. Jedná se o jednu společnou píseň, která by se měla objevit v deváté epizodě, a pak o písničku, kterou napsala sama Olivia Rodrigo, a ta zazní ve čtvrté epizodě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama