Him
50/100 - 2×

Him

Třídílný horor, který se zaměřuje na 17létého chlapce, který je znám pouze jako on, který bojuje s děsivým tajemstvím zděděné nadpřirozené síly.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Hororový

S01E01: Episode 1

S01E01: Episode 1

S důsledky rozvodu jeho rodičů a jejich následných opětovných sňatků, které vyřazují svět HIM (Fionn Whitehead) z rovnováhy, se ocitne zápasící s dospívání, neúspěšnými známkami a pocity, které nedokáže ovládat.

cz sk
19.10.2016
50 minut

Na rozdíl od jiných dospívajících má však HIM další tlak, aby se naučil ovládat své zděděné telekinetické schopnosti. Když se mezi dvěma domy svých rodičů HIM cítí vyhrožován svými novými rodinami, jeho otec (James Murray) očekává, že se svými novými dvojčaty manželka a mladší bratr, s nimiž se musí zápasit v domě jeho matky (Katherine Kelly). Když se však jeho nevlastní sestra Faith (Simona Brownová) nastěhuje, křehká rovnováha je dále ohrožena, když se k ní vyvíjí pocity. Pouze s babičkou, kterou se musí svěřit a která naléhá na HIM, aby své schopnosti využil spíše než v hněvu, bude HIM být schopen udržet své emoce – a schopnosti – pod kontrolou?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama