His Dark Materials (Jeho temné esence)
88/100 - 96×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sian Clifford (Agentka Salmakia), Amber Fitzgerald-Woolfe (Ama), Bella Ramsey (Angelica), Kate Ashfield (Atal), Kobna Holdbrook-Smith (Balthamos), Simon Harrison (Baruch), Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Lia Williams (Dr. Cooper), Nina Sosanya (Elaine Parry), Terence Stamp (Giacomo Paradisi),

S03E05: No Way Out

S03E05: No Way Out

Mary se učí zvyky podivné kultury. Zároveň si vzpomene na anděly, kteří jí řekli, aby se chovala jako had a zachránila tak dívku a chlapce. Mezitím Lyra a Will se snaží pomoct mrtvým.

cz sk
20.12.2022
56 minut

Info

Režie: Weronika Tofilska, Russell Dodgson
Scénář: Amelia Spencer

Foto: BBC One

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Podsvětí, říše Hádu a Geheny, hmm… zajímavé. Očividně Lyra a Will způsobí menší rebélii! Není nad to, když zasvítí Světlo pravdy, že jo. Neztratit paměť, o to jde, neboť kdo nezemře, dřív než zemře, moc se diví, až pak zemře. Mary na „pandoře“ zažije pěkné „zřím tě.“ No páni. V Magistériu to dál nejde zrovna podle plánu a Metatron okupující Trůn se naštve. A jéje.

27.12.2022 | 13:36:31
Lex Luthor

Will a Lyra vedou mrtvé ke světlu podobně, jako ve Westworldu šli výtvory do Dálavy, nebo výpravy v Lost na ostrově kde Jack a John vedli skupiny přeživších prostě klasická výprava.

20.12.2022 | 21:45:30

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Botanic Garden

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Název pro první knihu, která je nazývána v ostatních zemích jako Nothern Lights, je v USA či v České republice zcela jiný. Proč se u nás jmenuje jako Zlatý kompas a někde jinde zase jinak, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Knihy

JEHO TEMNÉ ESENCEKNIHA PRACHU

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama